reklama

Aplikacja Gry Google Play wzbogacona o opcję zgrywania wideo z gier dla YouTube

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Radosna twórczość domorosłych montażystów wideo kwitnie na YouTube w najlepsze, chociaż w przypadku gier dominują tutaj zapisy rozgrywki z produkcji komputerowych. Na urządzeniach przenośnych wkrótce będzie jednak też niezwykle łatwo coś nagrać, a potem wrzucić do popularnego serwisu. W pewnych stronach świata funkcjonalności takiej dorobiła się popularna aplikacja Gry Google Play do pobrania całkiem za darmo.

Znają ją na pewno lubiący grać na smartfonach oraz tabletach, bo to swoiste centrum zarządzania ulubionymi produkcjami, włącznie z różnymi osiągnięciami. Aby coś nagrać wystarczyło będzie w odpowiednim miejscu na ekranie puknąć czerwoną kropeczkę, a potem uruchomić wybraną grę. Po zakończonym zgrywaniu obrobimy materiał w prostym edytorze, dodając nawet komentarz, włącznie z podglądem twarzy z przedniej kamerki, a później jednym puknięciem palca wrzucimy na swój kanał na YT.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama