r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja Gry Google Play wzbogacona o opcję zgrywania wideo z gier dla YouTube

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Radosna twórczość domorosłych montażystów wideo kwitnie na YouTube w najlepsze, chociaż w przypadku gier dominują tutaj zapisy rozgrywki z produkcji komputerowych. Na urządzeniach przenośnych wkrótce będzie jednak też niezwykle łatwo coś nagrać, a potem wrzucić do popularnego serwisu. W pewnych stronach świata funkcjonalności takiej dorobiła się popularna aplikacja Gry Google Play do pobrania całkiem za darmo.

Znają ją na pewno lubiący grać na smartfonach oraz tabletach, bo to swoiste centrum zarządzania ulubionymi produkcjami, włącznie z różnymi osiągnięciami. Aby coś nagrać wystarczyło będzie w odpowiednim miejscu na ekranie puknąć czerwoną kropeczkę, a potem uruchomić wybraną grę. Po zakończonym zgrywaniu obrobimy materiał w prostym edytorze, dodając nawet komentarz, włącznie z podglądem twarzy z przedniej kamerki, a później jednym puknięciem palca wrzucimy na swój kanał na YT.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.