r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apowersoft Photo Viewer 1.1.2

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Apowersoft Photo Viewer to stosunkowo rozbudowane narzędzie, które przede wszystkim oferuje możliwość szybkiego i łatwego przeglądania zdjęć.

Galeria programu

Program wyróżnia się między innymi optymalizacją – przykładem wzorowej responsywności interfejsu może być natychmiastowe wyświetlanie podglądów zdjęć. Jednocześnie zadbano o to, by narzędzie korzystało z jak najmniejszej liczby zasobów i nie obciążało procesora. Dzięki temu idealnie sprawdza się na starszych komputerach.

Apowersoft Photo Viewer charakteryzuje się nowoczesnym, minimalistycznym interfejsem użytkownika, dzięki któremu zdecydowaną większość ekranu zajmuje aktualnie przeglądana fotografia. Szczegółowe informacje na jej temat (nazwa pliku, rozdzielczość i rozmiar) znajdują się na górnym pasku, natomiast z poziomu dolnego można przewijać obrazy. Dostępna jest również możliwość uruchomienia pokazu slajdów (opcjonalnie z efektami losowo nałożonymi na zdjęcia).

Wśród obsługiwanych plików graficznych znajdziemy najpopularniejsze formaty, takie jak: BMP, PNG, JPG i TIFF, ale oprócz nich Apowersoft Photo Viewer wspiera także PSD, CDR i RAW. Pozwala również na bezpośrednie otwarcie zdjęć wykonanych aparatami fotograficznymi Canon, Sony, Nikon, Olympus, Matsushita i innych.

Apowersoft Photo Viewer dodatkowo oferuje funkcję czytnika dokumentów zapisanych w formacie PDF. Umożliwia ponadto wykonywanie zrzutów ekranu jednym kliknięciem – każdy screenshot (wybrany fragment ekranu, okno aplikacji, itd.) można opatrzyć tekstem lub znakami. Wystarczy kliknąć dwukrotnie na stworzony obrazek, by umieścić go w schowku i przenieść do innej aplikacji.

Warto wspomnieć, że Apowersoft Photo Viewer zawiera tryb wsadowy, dzięki czemu można konwertować wiele zdjęć w tym samym czasie, zmieniać ich nazwy czy rozmiary. Przydaje się to chociażby wtedy, kiedy zamierzamy udostępnić zdjęcia z wakacji. Możemy je umieścić "w chmurze" korzystając z bezpłatnej przestrzeni na dysku oferowanej przez twórców programu. Każdy dodany obraz można udostępnić w formie odnośnika, który wkleimy np. do wiadomości elektronicznej czy też wyślemy znajomym na facebookowym czacie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

She Wants Me Dead, Homestyler, Gaaiho PDF Reader i Gpredict – najciekawsze programy tygodnia

10
OPROGRAMOWANIE 04.06.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma ciekawymi nowościami z naszej bazy programów. Te 10 propozycji to tylko ułamek naszego dorobki w tym tygodniu. Wszystkie znajdziecie na stronie Nowe Programy. Apowersoft Photo Viewer Apowersoft Photo Viewer to bardzo szybka przeglądarka zdjęć, która będzie świetnie działać także na starszych komputerach. Wśród obsługiwanych plików graficznych znajdziemy najpopularniejsze formaty graficzne, a także PSD, CDR i RAW-y z aparatów Canona, Sony, Nikona, Olympusa, Matsushity i innych. Apowersoft Photo Viewer odczytuje też dokumenty PDF i zapisuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 10.09.2017 22:46

@Przmus: Dzięki !

BettyBoop   6 #4 31.03.2017 22:06

ciężko chodzi, ale trudno znaleźć program z modern UI i karuzelą zdjęć.

Przmus   7 #3 03.09.2016 01:38

Nie instalujcie tego g***a. Robi taki syf w rejestrze, że ani Revo Uninstaller Pro ani CCleaner nie pomoże. Po odinstalowaniu zostają na przykład elementy w menu kontekstowym przy wszystkich możliwych plikach graficznych.

sacc   11 #2 06.06.2016 14:33

Do tego, gdy widzę interfejs zgodny z pomysłem debila czyli monochromatyczny FLAT to odrzuca mnie od takiego programu na wieki wieków - AMON!

  #1 06.06.2016 01:54

Odradzam. Program nie wspiera OPENGL i inne dopalacze kart Video !. Na liście można odszukać inne programy ale obsługują dopalacze !!!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.