App Cloner App Cloner 1.5.9

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

App Cloner to aplikacja, której zadaniem jest stworzenie dokładnej kopii istniejącej już w urządzeniu innej aplikacji, tak by było możliwe korzystanie z nich, jak z dwóch osobnych programów. Pozwoli to na przykład korzystać z dwóch konta na Facebooku, w osobnych aplikacjach, bez konieczności wylogowywania się.

Proces klonowania jest w pełni automatyczny, a towarzyszą mu opcjonalne ustawienia, dzięki którym kopię wybranej aplikacji możemy zmodyfikować zmieniając kolory i wygląd jej ikony, dodając do niej również etykietę. Samo klonowanie kończy się wygenerowaniem pliku APK wymagającego od tego momentu ręcznej instalacji w urządzeniu. Klonowanie może zająć dłuższą chwilę i jest zależne od wydajności urządzenia, ale również samej aplikacji.

Program obsługuje m.in. aplikacje: Amazon Kindle, Chrome, eBay, Facebook, Flickr, Instagram, Netflix, Outlook, Spotify, Tumblr, Twitter oraz Yahoo Mail. Część z programów, w tym na przykład WhatsApp wymaga zakupienia wersji premium – płatności dokonamy wewnątrz aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!