r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

App Cloner 1.4.12

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia

App Cloner to aplikacja, której zadaniem jest stworzenie dokładnej kopii istniejącej już w urządzeniu innej aplikacji, tak by było możliwe korzystanie z nich, jak z dwóch osobnych programów. Pozwoli to na przykład korzystać z dwóch konta na Facebooku, w osobnych aplikacjach, bez konieczności wylogowywania się.

Proces klonowania jest w pełni automatyczny, a towarzyszą mu opcjonalne ustawienia, dzięki którym kopię wybranej aplikacji możemy zmodyfikować zmieniając kolory i wygląd jej ikony, dodając do niej również etykietę. Samo klonowanie kończy się wygenerowaniem pliku APK wymagającego od tego momentu ręcznej instalacji w urządzeniu. Klonowanie może zająć dłuższą chwilę i jest zależne od wydajności urządzenia, ale również samej aplikacji.

Program obsługuje m.in. aplikacje: Amazon Kindle, Chrome, eBay, Facebook, Flickr, Instagram, Netflix, Outlook, Spotify, Tumblr, Twitter oraz Yahoo Mail. Część z programów, w tym na przykład WhatsApp wymaga zakupienia wersji premium – płatności dokonamy wewnątrz aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

App Cloner sklonuje aplikacje w Androidzie, teraz także WhatsAppa

9
11.04.2017  •  Oskar Ziomek

Jeśli korzystanie z kilku kont tego samego serwisu społecznościowego lub innej aplikacji wymagającej logowania, to dla kogoś codzienność, zapewne chciałby w jakiś sposób przyspieszyć i ułatwić sobie konieczność przełączania użytkowników. Rozwiązaniem może okazać się klonowanie aplikacji, które można łatwo wykorzystać w dowolnym telefonie z Androidem: sprawdźmy jakie zmiany przynosi najnowsza wersja aplikacji AppCloner. Tą największą jest poszerzenie listy obsługiwanych aplikacji do klonowania o WhatsAppa, ale nie jest to jedyna nowość. Zmieniono także sposób obsługi części innych programów,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.