Apple ProRes RAW Apple ProRes RAW 1.0

Strona główna Windows Dodatki Biblioteki i inne dodatki
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Apple ProRes RAW to oficjalna paczka dla Windowsa 10 umożliwiająca odtwarzanie filmów wykorzystujących kodek Apple ProRes RAW oraz Apple ProRes RAW HQ. Niezbędne jest posiadanie komputera z 64-bitowym systemem i jednego z kilku obsługiwanych programów do edycji wideo.

W chwili premiery nie jest to stabilne wydanie, więc na razie nie można wykluczyć ewentualnych problemów ze stabilnością działania. Zgodnie z informacjami producenta, na początek obsługiwane są 4 aplikacje do edycji wideo: Adobe After Effects, Adobe Media Encocder, Adobe Premiere oraz Adobe Premiere Rush.

Apple ProRes RAW należy do szerszej grupy kodeków Apple ProRes, z których pierwsze pojawiły się jeszcze w 2007 roku. W przeciwieństwie do większości kodeków z grupy, ProRes RAW (powstały w 2018 roku) wykorzystywany jest na potrzeby zachowania jak największej liczby szczegółów nagrania, kosztem wydajności. Jest obsługiwany tylko przez część kamer dla profesjonalistów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!