r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple aktualizuje oprogramowanie gładzika w MacBookach

Strona główna Aktualności

Apple wydał aktualizację gładzika dla swoich notebooków. Wprowadza ona kolejną funkcję, a także obsługę nowego urządzenia firmy.

Aktualizacja wiąże się z wprowadzeniem do sprzedaży zewnętrznego gładzika Magic Trackpad, który wczoraj miał swoją premierę. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla komputerów stacjonarnych, nie posiadających wbudowanego gładzika. Można jednak korzystać z niego także w MacBookach. Najnowsza aktualizacja dla notebooków firmy Apple wprowadza oprócz obsługi Magic Trackpada nową funkcję dla wbudowanego gładzika. To przewijanie stron z inercją oraz przeciąganie okna trzema palcami. Funkcja dostępna jest dla nowszych modeli MacBooków (od 2009 roku).

Aktualizacja dostępna jest za pomocą komendy Apple -> Uaktualnienia. Po jej zainstalowaniu nową funkcję można aktywować w Preferencjach systemowych. Aktualizacja przeznaczona jest dla komputerów z systemem Mac OS X w wersji minimum 10.6.4. Zajmuje, w zależności od typu urządzenia, około 80 MB. Pełną informację na temat uaktualnienia i obsługiwanych MacBooków można zdobyć na stronach firmy Apple.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.