Arcabit Skaner Online build 1288

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Skanery i szczepionki antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Arcabit Skaner Online to stworzony przez Polaków, darmowy skaner antywirusowy, który pozwala na szybkie sprawdzenie plików w systemie Windows z wykorzystaniem zasobów chmury Arcabit.

Aplikacja z powodzeniem wykorzystywana może być jako uzupełnienie standardowego oprogramowania antywirusowego, pełniąc dodatkowe zabezpieczenie komputera przed wszelakiego rodzaju szkodnikami. Pozwala ona przeprowadzić skanowanie zawartości komputera, a także skuteczne usunięcie wszelakich wykrytych wirusów, malware, spyware itp.

Arcabit Skaner Online oferuje 3 tryby pracy różniące się między sobą obszarem skanowania. Do dyspozycji użytkownika oddano opcje analizy najważniejszych zasobów komputera, pełnego skanu, a także zdefiniowanych przez nas lokalizacji.

W odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań tego typu, Arcabit Skaner Online wymaga niestety instalacji na komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 03.02.2018 08:50

Jest obecnie w programie tylko jeden tryb skanowania i jest on wystarczający .Widocznie tak ma być i nie irytuj się bo fachowcy wiedzą co robią w skanerze .

  #4 09.12.2017 18:14

W celu sprawdzenia komputera zainstalowałem skaner Arcabit .Niestety mam tylko jeden tryb skanowania w nim jak myślę tryb szybki ,więc coś jest nie tak - dlatego go odinstalowałem .Na stronie tutaj są podane trzy tryby pracy a ja mam tylko jeden i nie ma innej opcji do wyboru kliknięcia w programie ?

Naruto Uzumaki   4 #3 02.07.2017 17:57

V miejsce na mojej liście skanerów online po: ESET, MBAM, Sophos, Panda.

  #2 20.06.2017 09:16

Zapomniałem dodać ,że długie skanowanie mnie nie przeraża jeżeli efektem tego będzie dokładność i skuteczność .Niektórzy przy mocnych kompach lub w trakcie tylko przeglądania skaner mają włączony i działa w tle .Nie gram w hard gry i te gry zasobożerne dla zawodowców ,więc nie mogę wypowiedzieć się czy skanera włączenie planować czy używać jednocześnie . Można sobie zaplanować skanowanie co jakiś czas np. w momencie naszej nieaktywności przy komputerze ale u gorliwych , zasiedziałych graczy może to być niekiedy trudne . Być może na innych komputerach skanowanie jest krótsze i kolejne jeszcze krótsze . Skanował i nic nie znalazł to cieszyć się ,że potwierdził antywirusa . Czytając recenzje skanerów z 2016 roku wg. pewnej strony piszącej o skanerach - Arcabit Skaner znalazł się po testach w pierwszej trójce największej skuteczności .Należy też do tych lekkich dla systemu i mały rozmiar pliku ,więc nie obciąża komputera i ikonka uruchamiania jest na pulpicie ekranu.W porównaniu na moim starszym kompie np. skaner Emsisoft E.K który był online bardziej pobierał pamięć według miernika CPU . Nie mogę przypomnieć sobie nazwy skanera z którym kiedyś miałem problemy z prawidłowym odinstalowaniem. Co ciekawe skanery które są najczęściej i najchętniej instalowane przez internautów wypadły trochę gorzej i niżej w testach a niektóre wcześniej były w rankingu wyżej .

  #1 19.06.2017 13:19

I jeszcze jedno - najlepiej zaplanować pełne skanowanie przed snem i komputer zostawić przez całą noc włączony i rano skanowanie może dojść do finału i końca skanowania .Mam nadzieję ,że kolejne skanowania będą krótsze .