Arclab Watermark Studio Arclab Watermark Studio 3.7.0

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Arclab Watermark Studio to narzędzie do zastosowań prywatnych lub komercyjnych, pozwalające na umieszczanie znaków wodnych na zdjęciach.

Wielokrotnie dochodzi do sytuacji, w których zdjęcie danego autora umieszczone w sieci po czasie znajduje się na wielu stronach internetowych bez podania źródła, skąd pochodzi dany obraz. Chcąc temu zapobiec możemy wprowadzić znak wodny (w formie tekstu lub obrazka) na wybranej grafice za pomocą Arclab Watermark Studio. W ten sposób ochronimy się przed nielegalną dystrybucją naszych albumów czy też pojedynczych zdjęć.

Znak wodny przygotowany w Arclab Watermark Studio może zarówno przysłaniać nasze dzieło i być widoczny nawet z dalszej odległości, jak i znajdować się w dyskretnym miejscu, by jedynie delikatnie zaznaczyć, do kogo należy fotografia lub obraz. Program umożliwia także umieszczanie wielowarstwowych znaków wodnych oraz pozwala na importowanie metadanych obrazu do tekstu na znaku wodnym.

Arclab Watermark Studio może pracować w trybie wsadowym, dzięki czemu znak wodny umieścimy na wielu plikach jednocześnie. Co ciekawe, aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty, takie jak np. JPEG, PNG TIFF czy BMP i zawiera funkcję zmiany rozmiaru oraz konwertowania obrazów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!