ArtSage 3.00.0001

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ArtSage jest niewielką przeglądarką graficzną, która wyposażona została w zestaw prostych narzędzi edycyjnych i funkcję wyświetlania pokazu slajdów.

Program zaprojektowany został w taki sposób, aby jak największa powierzchnia okna przeznaczona została na wyświetlanie obrazu. W aplikacji usunięte zostały wszelakie paski narzędziowe itp., a wszystkie opcje dostępne są z poziomu menu kontekstowego, wywoływanego poprzez kliknięcie prawym przyciskiem dla dowolnej grafiki lub za pośrednictwem skrótów klawiszowych. ArtSage obsługuje pliki w formacie BMP, EMF, GIF, ICO, JPG, PNG i TIF, oferując przy tym dwa tryby wyświetlania - pojedynczych obrazów oraz ich miniatur.

Jedną z najważniejszych zalet ArtSage poza olbrzymią prostotą są duże możliwości personalizacji sposobu wyświetlania. Z pomocą programu łatwo stworzymy kolaż ze zdjęć lub wyświetlimy pokaz slajdów, zawierający szereg prostych, ale ciekawie prezentujących się przejść. Dodatkowym atutem aplikacji jest funkcja pozwalająca w określonym czasie zmieniać tapety na naszym pulpicie.

Dodatkowo program oferuje funkcje skalowania zdjęć, obracania ich o zadany kąt, powiększania itp. Możliwe jest także tworzenie list ulubionych grafik, na których użytkownik umieścić może wybrane obrazy. ArtSage nie wymaga instalacji i dostępny jest dla systemów 32- i 64-bitowych. Po rozpakowaniu archiwum z programem należy skopiować go do folderu z grafiką, a następnie uruchomić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

mały, szybki, efektowny, 32 i 64 bitowa wersja programu
brak polskiej wersji językowej
ocena użytkownika

ArtSage – bardzo szybka i efektowna przeglądarka grafiki. Program oferujący nam m.in. pokaz slajdów w oknie lub na pełnym ekranie naszego komputera z losowymi efektami przejścia. Dodatkowo możemy ustawić program jako zmieniacz tapet pulpitu po uprzednim wyborze katalogu z obrazkami z możliwością ustawienia opóźnienia pokazu. Oprócz tego aplikacja jest programem w wersji portable niewymagająca instalowania wystarczy uruchomić a wszystkie zdjęcia w danej lokalizacji będą wyświetlane na zasadzie drzewa folderów.

To tylko niektóre z dostępnych funkcji efektownego i łatwego w obsłudze programu do prezentacji naszych zdjęć w ciekawy sposób.

25.09.2010 11:43 | Recenzja do wersji 1.00.04

Komentarze

0 nowych
ftalo   3 #5 10.10.2013 12:23

Po prostu Najlepsza przeglądarka graficzna jaką kiedykolwiek widziałem.Każdy szczegół i problem przeglądania zdjęć został tutaj doskonale rozwiązany.Autor pomyślał o każdym szczególe.Trudno wymienić ilość funkcji i opcji,bo jest ich dziesiątki.Żaden irfan view,ani xn view się nie umywa do tego programu,nawet 1/10 funkcji nie zawierają.
Ponadto program jest wyłącznie przeglądarką a nie programem typu do wszystkiego i do niczego jak wiele podobnych(np acd see). Myślę że program powinien być lepiej nagłośniony ,bo na prawdę warto,a wielu nieświadomym ludziom bardzo by się przydał. Tak ,nie ma polskiego interfejsu,ale tak to już jest że najlepsze programy ,najlepiej dopracowane są tylko po angielsku i ci którzy nie znają języka muszą się z tym faktem pogodzić

Pasibrzuch   3 #4 19.10.2010 02:54

przy zoom'ie obraz się psuje, (wersja 64bit win7), pewnie ma mnóstwo błędów, nie polecam.

  #3 12.10.2010 11:41

nie jest bezpłatna do zastosowań komercyjnych!

  #2 24.09.2010 19:18

Zauważyłem, że gifów nie animuje, ale tak ogólnie to program rewelka.

  #1 24.09.2010 19:14

Czyżby godny następca ACDSee 3.0? I ten rozmiar! Lubię takie programy!

Da się ustawić domyślnie obraz na cały ekran (po otworzeniu pliku graficznego) i dalej przeglądać klawiszami PgUp, PgDwn. Da się wyłączyć kursor na full screenie. Przeglądarka jest szybka, zdjęcia dobrze skalowane (nie ma pokancerowanych schodków jak np. w IrfanView). Da się wyłączyć wyświetlania ścieżki do pliku w prawym górnym rogu. Ideał?