ArtSage 3.00.0001

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
​Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ArtSage jest niewielką przeglądarką graficzną, która wyposażona została w zestaw prostych narzędzi edycyjnych i funkcję wyświetlania pokazu slajdów.

Program zaprojektowany został w taki sposób, aby jak największa powierzchnia okna przeznaczona została na wyświetlanie obrazu. W aplikacji usunięte zostały wszelakie paski narzędziowe itp., a wszystkie opcje dostępne są z poziomu menu kontekstowego, wywoływanego poprzez kliknięcie prawym przyciskiem dla dowolnej grafiki lub za pośrednictwem skrótów klawiszowych. ArtSage obsługuje pliki w formacie BMP, EMF, GIF, ICO, JPG, PNG i TIF, oferując przy tym dwa tryby wyświetlania - pojedynczych obrazów oraz ich miniatur.

Jedną z najważniejszych zalet ArtSage poza olbrzymią prostotą są duże możliwości personalizacji sposobu wyświetlania. Z pomocą programu łatwo stworzymy kolaż ze zdjęć lub wyświetlimy pokaz slajdów, zawierający szereg prostych, ale ciekawie prezentujących się przejść. Dodatkowym atutem aplikacji jest funkcja pozwalająca w określonym czasie zmieniać tapety na naszym pulpicie.

Dodatkowo program oferuje funkcje skalowania zdjęć, obracania ich o zadany kąt, powiększania itp. Możliwe jest także tworzenie list ulubionych grafik, na których użytkownik umieścić może wybrane obrazy. ArtSage nie wymaga instalacji i dostępny jest dla systemów 32- i 64-bitowych. Po rozpakowaniu archiwum z programem należy skopiować go do folderu z grafiką, a następnie uruchomić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

mały, szybki, efektowny, 32 i 64 bitowa wersja programu
brak polskiej wersji językowej
ocena użytkownika
25.09.2010 11:43 • Recenzja do wersji 1.00.04

ArtSage – bardzo szybka i efektowna przeglądarka grafiki. Program oferujący nam m.in. pokaz slajdów w oknie lub na pełnym ekranie naszego komputera z losowymi efektami przejścia. Dodatkowo możemy ustawić program jako zmieniacz tapet pulpitu po uprzednim wyborze katalogu z obrazkami z możliwością ustawienia opóźnienia pokazu. Oprócz tego aplikacja jest programem w wersji portable niewymagająca instalowania wystarczy uruchomić a wszystkie zdjęcia w danej lokalizacji będą wyświetlane na zasadzie drzewa folderów.

To tylko niektóre z dostępnych funkcji efektownego i łatwego w obsłudze programu do prezentacji naszych zdjęć w ciekawy sposób.