Articulate Storyline Articulate Storyline 2.12.336.0

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Articulate Storyline to rozbudowane narzędzie, które służy do tworzenia profesjonalnych kursów e-learningowych oraz rozmaitych prezentacji multimedialnych.

Choć po uruchomieniu programu może wydawać się, że Articulate Storyline powstało z myślą o doświadczonych odbiorcach, twórcy skonstruowali go tak, by był przystępny również dla początkujących użytkowników. Aby móc korzystać z narzędzia, nie trzeba posiadać żadnych umiejętności w zakresie programowania - można natychmiast przystąpić do prac.

Articulate Storyline nie wymaga tworzenia prezentacji multimedialnej czy też kursu e-learningowego od podstaw, bowiem zawiera liczne szablony, których można użyć do przygotowania wstępnej wersji swojego projektu. Znajdziemy tu również blisko 50 tysięcy różnorodnych elementów do wykorzystania.

Program charakteryzuje się nowoczesnym i przejrzystym interfejsem. Bardzo ciekawą opcją w Articulate Storyline jest możliwość umieszczenia najczęściej wykorzystywanych paneli (wystarczy je przemieścić przy użyciu myszy) w dowolnym miejscu, dzięki czemu mamy szybki dostęp do najważniejszych opcji.

Warto dodać, że Articulate Storyline oferuje funkcję importowania materiałów z takich programów, jak Articulate Replay i Articulate Quizmaker oraz arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel i rozmaitych plików tekstowych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!