r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Articulate Studio '13 4.9.00

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Articulate Studio to pakiet narzędzi, które pozwalają na tworzenie profesjonalnych kursów e-learningowych w bardzo szybkim tempie.

Całość składa się z czterech programów: Articulate Presenter '13 (przygotowywanie obszernych prezentacji), Articulate Quizmaker '13 (tworzenie quizów, sondaży i ankiet), Articulate Engage '13 (wprowadzanie elementów interakcyjnych do kursów bez konieczności znajomości zasad programowania) oraz Articulate Replay (konwersja prezentacji dostępnych w rozmaitych formatach do formatu flash).

r   e   k   l   a   m   a

Każde narzędzie wchodzące w skład pakietu Articulate Studio jest dostępne w dwóch wydaniach: standardowym oraz profesjonalnym. Dzięki temu mogą z nich korzystać zarówno bardziej wymagający, jak i początkujący użytkownicy, którzy planują zająć się tworzeniem kursów e-learningowych.

Articulate Studio, choć podzielone jest na kilka odrębnych programów, tak naprawdę stanowi jedną całość. Poszczególne narzędzia z tego zestawu są ze sobą ściśle powiązane i skonstruowane tak, by użytkownik mógł łatwo przenosić zawartość utworzoną w jednej aplikacji do innej (np. importowanie wideo do Articulate Replay i konwersja materiału do formatu flash, a następnie umieszczenie go w prezentacji tworzonej przy użyciu Articulate Presenter '13).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.