Articulate Studio Articulate Studio '13 4.9.00

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Articulate Studio to pakiet narzędzi, które pozwalają na tworzenie profesjonalnych kursów e-learningowych w bardzo szybkim tempie.

Całość składa się z czterech programów: Articulate Presenter '13 (przygotowywanie obszernych prezentacji), Articulate Quizmaker '13 (tworzenie quizów, sondaży i ankiet), Articulate Engage '13 (wprowadzanie elementów interakcyjnych do kursów bez konieczności znajomości zasad programowania) oraz Articulate Replay (konwersja prezentacji dostępnych w rozmaitych formatach do formatu flash).

Każde narzędzie wchodzące w skład pakietu Articulate Studio jest dostępne w dwóch wydaniach: standardowym oraz profesjonalnym. Dzięki temu mogą z nich korzystać zarówno bardziej wymagający, jak i początkujący użytkownicy, którzy planują zająć się tworzeniem kursów e-learningowych.

Articulate Studio, choć podzielone jest na kilka odrębnych programów, tak naprawdę stanowi jedną całość. Poszczególne narzędzia z tego zestawu są ze sobą ściśle powiązane i skonstruowane tak, by użytkownik mógł łatwo przenosić zawartość utworzoną w jednej aplikacji do innej (np. importowanie wideo do Articulate Replay i konwersja materiału do formatu flash, a następnie umieszczenie go w prezentacji tworzonej przy użyciu Articulate Presenter '13).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!