r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Articulate Studio '13 4.8.00

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Articulate Studio to pakiet narzędzi, które pozwalają na tworzenie profesjonalnych kursów e-learningowych w bardzo szybkim tempie.

Galeria programu

Całość składa się z czterech programów: Articulate Presenter '13 (przygotowywanie obszernych prezentacji), Articulate Quizmaker '13 (tworzenie quizów, sondaży i ankiet), Articulate Engage '13 (wprowadzanie elementów interakcyjnych do kursów bez konieczności znajomości zasad programowania) oraz Articulate Replay (konwersja prezentacji dostępnych w rozmaitych formatach do formatu flash).

Każde narzędzie wchodzące w skład pakietu Articulate Studio jest dostępne w dwóch wydaniach: standardowym oraz profesjonalnym. Dzięki temu mogą z nich korzystać zarówno bardziej wymagający, jak i początkujący użytkownicy, którzy planują zająć się tworzeniem kursów e-learningowych.

Articulate Studio, choć podzielone jest na kilka odrębnych programów, tak naprawdę stanowi jedną całość. Poszczególne narzędzia z tego zestawu są ze sobą ściśle powiązane i skonstruowane tak, by użytkownik mógł łatwo przenosić zawartość utworzoną w jednej aplikacji do innej (np. importowanie wideo do Articulate Replay i konwersja materiału do formatu flash, a następnie umieszczenie go w prezentacji tworzonej przy użyciu Articulate Presenter '13).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.