r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Asana 6.8.0

Strona główna iOS Biuro i firma Praca grupowa

Asana to klient do obsługi platformy Asana do organizowania pracy zespołowej, z poziomu iPhone'a lub iPada. Przypomina on wersję mobilną serwisu, oferuje jednak nieco więcej.

Aplikacja do działania wymaga zalogowania do serwisu. Użytkownik otrzymuje dostęp do dokładnie tego samego obszaru roboczego, jaki ma skonfigurowany w serwisie. Platforma umożliwia tworzenie projektów, podział zadań, przydzielanie ich konkretnym osobom, a także tworzenie notatek i komentarzy.

Główny widok wyświetla listę zadań, którą użytkownik może rozbudować o nowe pozycje. Aplikacja umożliwia ponadto szybkie wyszukiwanie, także z uwzględnieniem stosowanych przez użytkownika tagów.

Ustawienia aplikacji są bardzo skromne, pozwalają jedynie na konfigurowanie powiadomień: w momencie przypisania do użytkownika nowego zadania i dokonywania zmian w obserwowanym zadaniu przez kogoś innego. Oprócz powiadomienia w formie ikony, aplikacja oferuje również wibracje i wybrany przez użytkownika sygnał dźwiękowy. Aplikacja jest udostępniana za darmo, nie posiada interfejsu w języku polskim ani żadnych widgetów do umieszczenia na pulpicie czy też ekranie blokady. Użytkownicy korzystający z płatnych pakietów udostępnianych przez serwis Asana otrzymują dostęp do dodatkowych funkcji również w ramach tej aplikacji mobilnej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Programy dla studentów: planowanie i organizacja pracy

38
08.11.2017  •  Magdalena Łachacz

Jako że początek roku akademickiego już dawno za nami i nadchodzi czas wdrożenia się w czynności akademickie, proponujemy cykl artykułów poświęconych programom przydatnym w pracy naukowej. Pierwsze zajęcia, jak zawsze - organizacyjne. W związku z tym, zamiast sylabusa, garść oczywistych prawd objawionych. Pierwsza: na pisanie tekstu naukowego oraz na sam proces nauki warto patrzeć jak na ciekawe oraz kreatywne zadanie do wykonania. Druga: jak każdą pracę i tę można podzielić na pośrednie etapy, co sprawi, że lepiej będziemy organizować swój czas oraz kontrolować postępy. Trzecia: jest mnóstwo…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.