Asana Mobile 5.39.1

Strona główna Android Biuro i firma Praca grupowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

Asana Mobile to klient do obsługi platformy Asana z poziomu urządzenia z systemem Android. Przypomina on wersję mobilną serwisu, oferuje jednak nieco więcej. Sama platforma stanowi bardzo rozbudowaną witrynę do pracy zespołowej bez konieczności korzystania z poczty email, umożliwia tworzenie projektów, podział zadań, przydzielanie ich konkretnym osobom, a także tworzeni notatek czy komentarzy.

Aplikacja do działania wymaga zalogowania do serwisu, co użytkownik może wykonać podając swoje dedykowane dane, lub też korzystając z konta Google. Możliwe jest również utworzenie nowego konta (aplikacja otwiera wtedy przeglądarkę internetową). Po zalogowaniu użytkownik otrzymuje dostęp do dokładnie tego samego obszaru roboczego, jaki ma skonfigurowany w serwisie. Panel boczny pozwala na przełączanie się pomiędzy obszarami roboczymi, a po ich wybraniu także wybór konkretnej listy zadań. Użytkownik może także dodać zupełnie nowy projekt. Główne okno wyświetla listę zadań, którą użytkownik może rozbudować o nowe pozycje. Każde z zadań może być również edytowane: możliwa jest zmiana nazwy, dodawanie notatek, przypisywanie zadań do konkretnych osób, a także wybranie terminu wykonania. Aplikacja umożliwia ponadto szybkie wyszukiwanie, także z uwzględnieniem stosowanych przez użytkownika tagów.

Ustawienia aplikacji są bardzo skromne, pozwalają jedynie na konfigurowanie powiadomień: w momencie przypisania do użytkownika nowego zadania i dokonywania zmian w obserwowanym zadaniu przez kogoś innego. Oprócz powiadomienia w formie ikony, aplikacja oferuje również wibracje i wybrany przez użytkownika sygnał dźwiękowy. Aplikacja jest udostępniana za darmo, nie posiada interfejsu w języku polskim ani żadnych widgetów do umieszczenia na pulpicie czy też ekranie blokady. Użytkownicy korzystający z płatnych pakietów udostępnianych przez serwis Asana otrzymują dostęp do dodatkowych funkcji również w ramach tej aplikacji mobilnej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Programy dla studentów: planowanie i organizacja pracy

38
08.11.2017  •  Magdalena Łachacz

Jako że początek roku akademickiego już dawno za nami i nadchodzi czas wdrożenia się w czynności akademickie, proponujemy cykl artykułów poświęconych programom przydatnym w pracy naukowej. Pierwsze zajęcia, jak zawsze - organizacyjne. W związku z tym, zamiast sylabusa, garść oczywistych prawd objawionych. Pierwsza: na pisanie tekstu naukowego oraz na sam proces nauki warto patrzeć jak na ciekawe oraz kreatywne zadanie do wykonania. Druga: jak każdą pracę i tę można podzielić na pośrednie etapy, co sprawi, że lepiej będziemy organizować swój czas oraz kontrolować postępy. Trzecia: jest mnóstwo…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza