iOSBiuro i firmaPraca grupowaAsana
Asana ikona

Asana

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Asana to klient do obsługi platformy Asana do organizowania pracy zespołowej, z poziomu iPhone'a lub iPada. Przypomina on wersję mobilną serwisu, oferuje jednak nieco więcej.

Aplikacja do działania wymaga zalogowania do serwisu. Użytkownik otrzymuje dostęp do dokładnie tego samego obszaru roboczego, jaki ma skonfigurowany w serwisie. Platforma umożliwia tworzenie projektów, podział zadań, przydzielanie ich konkretnym osobom, a także tworzenie notatek i komentarzy.

Główny widok wyświetla listę zadań, którą użytkownik może rozbudować o nowe pozycje. Aplikacja umożliwia ponadto szybkie wyszukiwanie, także z uwzględnieniem stosowanych przez użytkownika tagów.

Ustawienia aplikacji są bardzo skromne, pozwalają jedynie na konfigurowanie powiadomień: w momencie przypisania do użytkownika nowego zadania i dokonywania zmian w obserwowanym zadaniu przez kogoś innego. Oprócz powiadomienia w formie ikony, aplikacja oferuje również wibracje i wybrany przez użytkownika sygnał dźwiękowy. Aplikacja jest udostępniana za darmo, nie posiada interfejsu w języku polskim ani żadnych widgetów do umieszczenia na pulpicie czy też ekranie blokady. Użytkownicy korzystający z płatnych pakietów udostępnianych przez serwis Asana otrzymują dostęp do dodatkowych funkcji również w ramach tej aplikacji mobilnej.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAsana
Liczba pobrań87
Data aktualizacji18 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Asana ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)