r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ashampoo 3D CAD Professional 6.0.0

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo 3D CAD Professional to rozbudowane oprogramowanie typu CAD przeznaczone do tworzenia dokumentacji i rysunków technicznych 3D. Z powodzeniem wykorzystywane ono może być m.in. do projektowania wnętrz, architektury przestrzeni, kreowania planów budynku czy dokumentowania konstrukcji oraz modelowania różnego typu obiektów.

Galeria programu

Program pomimo dużej liczby dostępnych funkcji pozostaje rozwiązaniem prostym i intuicyjnym w obsłudze. Jego interfejs graficzny stworzony został w sposób przemyślany, a każde z oferowanych narzędzi dostępne jest z poziomu odpowiedniego menu lub zakładki na wstążce. Atutem aplikacji jest również niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe oraz wydajna praca na starszych komputerach. Nie bez znaczenia pozostają również rozwiązania i specjalne kreatory usprawniające dodawania do programu danych, na bazie których odbywa się projektowanie oraz dokumentowanie projektów.

Ashampoo 3D CAD Professional wyposażony został w zintegrowany katalog, oferujący dużą liczbę elementów wyposażenia budynków, tekstur, materiałów oraz symboli. Znajdziemy wśród nich np. drzwi, okna, balkony, a nawet miejsca postojowe dla karetek, instalacje elektryczne, włączając w to elementy fotowoltaiczne i wiele, wiele innych. Oprogramowanie dysponuje zaawansowanymi symulacjami światła i cienia, dającymi możliwość uzyskania realistycznych efektów w obrębie naszych projektów.

Narzędzie pozwala na import i eksport projektów w formatach DXF oraz DWF.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ashampoo 3D CAD Professional 5 – projektowanie domu i ogrodu ze wstążką

16
OPROGRAMOWANIE 15.12.2014 | Anna Rymsza

Ashampoo 3D CAD Professional to program przeznaczony do projektowania budynków pod kątem zagospodarowania przestrzeni. Z jego pomocą stworzymy trójwymiarowe projekty nie tylko samych budowli, ale także ich najbliższego otoczenia, w tym ogrodów, a także ich wnętrza. Ashampoo 3D CAD Professional kierowany jest w podobnym stopniu do projektantów wnętrz i projektantów ogrodów. W programie można stworzyć wizualizację projektu, a także przygotować plany. Nie zabrakło tu możliwości przygotowania opisu funkcjonalnego budynku i dokumentacji budowlanej. Projekty 2D można importować i eksportować w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 15.11.2016 19:41

@bartek2256 (niezalogowany): Możesz nawet zaprojektować maszyny rolnicze!

  #2 13.01.2016 20:55

A czy można nim zaprojektować sobie wiatę na maszyny rolnicze??

darek719   41 #1 03.11.2015 23:07

program godny polecenia!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.