r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ashampoo Photo Card 2.0.4

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Photo Card to bardzo prosta w obsłudze aplikacja graficzna przeznaczona do tworzenia różnego rodzaju kartek okolicznościowych. Korzystając z niej, za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć myszką przygotujemy efektowną pocztówkę z wakacji, kartkę urodzinową itp.

Galeria programu

Narzędzie domyślnie oferuje zestaw ponad 60 możliwych do wykorzystania szablonów najróżniejszych kartek okolicznościowych. Znajdziemy wśród nich pozycje, które z powodzeniem znajdą zastosowanie na takich imprezach i świętach jak urodziny dziecka, walentynki, imieniny czy różnego rodzaju rocznice. Każdy z projektów wzbogacony może być naszym zdjęciem wczytanym z dysku komputera lub wykonanym przy użyciu kamerki internetowej. Ashampoo Photo Card dysponuje również narzędziami służącymi do manipulowania podstawowymi parametrami (saturacja, jasność, kontrast) wszystkich obiektów w obrębie projektu, a także stosowania na nich efektu odwrócenia i odbicia lustrzanego.

Gotowe projekty naszych kartek okolicznościowych mogą być zapisane do pliku w formacie JPG. Ashampoo Photo Card umożliwia również jego skopiowanie do schowka, wysłanie znajomym za pośrednictwem wiadomości e-mail lub udostępnione na stronie Ashampoo oraz serwisach Facebook i Picasa.

Uwaga!

  • Wersja testowa (zarejestrowana) pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  • Na stronie producenta zakupić można zestawy dodatkowych szablonów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwy w obsłudze, posiada dużo wzorów, oferuje edycje zdjęc
duży rozmiar instalki
ocena użytkownika

Super program do tworzenia kartek pocztowych na podstawie zdjęć czy innych obrazków. Program oferuje wiele ciekawych funkcji i wzorów. A ponadto mamy możliwość edycje ustawień zdjęcia: jasność, kontrast itp. Zdjęcia możemy dodawać z dysku lub poprzez wykorzystanie kamerki internetowej. Utworzone kartki możemy zapisać na dysku i wydrukować lub udostępnić w mediach społecznościowych. Sprawdza się świetnie w domowych warunkach z wykorzystaniem drukarki.

22.10.2015 14:03 | Recenzja do wersji 2.0.3

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #5 19.05.2016 14:14

A tu bezpośredni link ,Ashampoo Photo Card 2 za free. https://www.ashampoo.com/frontend/registration/php/trial_step1.php?session_langi...

darek719   41 #3 08.12.2014 12:36

fajny program, przydatny na święta

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.