Ashampoo Photo Card Ashampoo Photo Card 2.0.4

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Photo Card to bardzo prosta w obsłudze aplikacja graficzna przeznaczona do tworzenia różnego rodzaju kartek okolicznościowych. Korzystając z niej, za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć myszką przygotujemy efektowną pocztówkę z wakacji, kartkę urodzinową itp.

Narzędzie domyślnie oferuje zestaw ponad 60 możliwych do wykorzystania szablonów najróżniejszych kartek okolicznościowych. Znajdziemy wśród nich pozycje, które z powodzeniem znajdą zastosowanie na takich imprezach i świętach jak urodziny dziecka, walentynki, imieniny czy różnego rodzaju rocznice. Każdy z projektów wzbogacony może być naszym zdjęciem wczytanym z dysku komputera lub wykonanym przy użyciu kamerki internetowej. Ashampoo Photo Card dysponuje również narzędziami służącymi do manipulowania podstawowymi parametrami (saturacja, jasność, kontrast) wszystkich obiektów w obrębie projektu, a także stosowania na nich efektu odwrócenia i odbicia lustrzanego.

Gotowe projekty naszych kartek okolicznościowych mogą być zapisane do pliku w formacie JPG. Ashampoo Photo Card umożliwia również jego skopiowanie do schowka, wysłanie znajomym za pośrednictwem wiadomości e-mail lub udostępnione na stronie Ashampoo oraz serwisach Facebook i Picasa.

Uwaga!

  • Wersja testowa (zarejestrowana) pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  • Na stronie producenta zakupić można zestawy dodatkowych szablonów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwy w obsłudze, posiada dużo wzorów, oferuje edycje zdjęc
duży rozmiar instalki
ocena użytkownika
22.10.2015 14:03 • Recenzja do wersji 2.0.3

Super program do tworzenia kartek pocztowych na podstawie zdjęć czy innych obrazków. Program oferuje wiele ciekawych funkcji i wzorów. A ponadto mamy możliwość edycje ustawień zdjęcia: jasność, kontrast itp. Zdjęcia możemy dodawać z dysku lub poprzez wykorzystanie kamerki internetowej. Utworzone kartki możemy zapisać na dysku i wydrukować lub udostępnić w mediach społecznościowych. Sprawdza się świetnie w domowych warunkach z wykorzystaniem drukarki.