Ashampoo Photo Optimizer 5.7.0

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Photo Optimizer 5 to bezpłatna wersja prostego w obsłudze narzędzia do podstawowej edycji zdjęć, przygotowana przez producenta specjalnie dla Czytelników portalu dobreprogramy. Z jego poziomu dokonamy prostej korekty fotografii, usuniemy z niej większość typowych niedoskonałości oraz wzbogacimy o proste efekty graficzne.

Obsługa programu jest bardzo prosta, a cała obróbka może przebiegać automatycznie. Dzięki temu w Ashampoo Photo Optimizer jednym kliknięciem można udoskonalić całą kolekcję zdjęć - rozjaśnić te za ciemne, pokolorować te blade, wybrać balans bieli i zlikwidować efekt czerwonych oczu. Oczywiście nie musimy korzystać z trybu automatycznego, możliwe jest także samodzielne dobranie wszystkich parametrów (w tym jasności, kontrastu, poziomu gammy).

W obrębie Ashampoo Photo Optimizer znajdziemy ponadto narzędzia przeznaczone do wyostrzania obrazu, prostowania horyzontu, obracania o zadany kąt czy redukcji szumów. Aplikacja posiada opcję wspomagania wydruku zdjęć, a także ich eksportu i automatycznej publikacji na profilu w serwisie Facebook lub Picasa, wysyłania jako załącznik wiadomości e-mail oraz ustawiania jako tło pulpitu.

Uwaga!

  • Aby uzyskać klucz licencyjny aktywujący program, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.
  • Istnieje nowsza wersja programu, którą można zakupić korzystając z przycisku "Kup pełną wersję" na górze strony lub bezpośrednio w programie.
  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kolejne bezpłatne wersje aplikacji Ashampoo specjalnie dla Czytelników portalu dobreprogramy

40
13.09.2014  •  Daniel Karcz

Firma Ashampoo, znana na całym świecie jako producent różnego typu oprogramowania użytkowego, udostępniła po raz kolejny bezpłatne wersje swoich aplikacji specjalnie dla Czytelników naszego portalu. Tym razem bez jakichkolwiek opłat stać się można posiadaczem takich programów jak Ashampoo WinOptimizer 2014, Ashampoo Photo Optimizer 5 oraz Ashampoo Music Studio 4. Ashampoo WinOptimizer to świetne narzędzie przeznaczone do optymalizacji systemu operacyjnego Windows. W aplikacji znajdziemy mnóstwo wbudowanych narzędzi do oczyszczania dysku twardego, zwiększenia wydajności i przyśpieszenia…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #2 03.11.2015 23:15

łatwy, prosty w obsłudze i darmowy program do podstawowej edycji zdjęć! super się sprawdza.

  #1 14.03.2015 17:55

Program miły fajny i przyjemny ale dla mnie dyskwalifikujące jest to, że nie ma możliwości zmiany rozmiaru obrazka, np. z 3000x2000px do 1500x1000px. Oprócz tego wszystko działa fajnie miło i przyjemnie

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi