reklama

Ashampoo Red Ex 1.0.0

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Red Ex to bezpłatna, przygotowania specjalnie dla Czytelników portalu dobreprogramy wersja komercyjnego narzędzia do usuwania ze zdjęć efektu czerwonych oczu.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga od użytkownika posiadania jakiejkolwiek wiedzy na temat edycji czy retuszu zdjęć. Oferuje on dwa tryby pracy - ręczny i automatyczny. Uznać można jednak, że w obu przypadkach narzędzie nie wymaga zbyt dużej ingerencji ze strony użytkownika, który wskazuje na zdjęciu np. twarz lub oczy, na który dostrzec można wspomniany efekt. Ashampoo Red Ex daje możliwość podglądu wprowadzanych zmian w czasie rzeczywistym, a także cofania wykonanych operacji.

Ashampoo Red Ex obsługuje większość najpopularniejszych formatów zdjęć: JPG, BMP, PNG, TGA i TIF.

Uwaga!

  • Aby uzyskać klucz licencyjny aktywujący program, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.
  • Kreator instalacji proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę strony startowej i domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #8 20.01.2016 14:00

W ogóle nie zgadzam się z niby nachalną polityką reklamową tej firmy, tak samo jak i z ciągłym emailami promocyjnymi Ashampoo. Nie trzeba wielkiego eksperta żeby móc tego uniknąć, w odpowiedni sposób zakładając konto. Dodam jeszcze że tylko na wybranych programach, stronach, czy hostingach ma sens zakładać konto na własnym adresie mailowym, resztę na tymczasowych, a jakich to chyba wiadomo. A co do samego programu. Jak większość graficznych Ashampoo najwyższa półka.

  #7 02.04.2013 18:49

Jesli ktoś nie chce miec zaśmiecanej poczty e-mailami tego "szamponu" to proponuje załozyc skrzynkę "smieciową" i nie konfigurować jej z programami pocztowymi (np. Outlok Express). Ja taka mam i wchodzę na nią tylko ze strony www... .

  #6 26.04.2012 15:44

Do meva1:
Mam parę programów Ashampoo (do nagrywania płyt i drugi do obsługi partycji), które wymagały rejestracji i owszem raz na kilka tygodni dostaję maila z informacją o jakiejś promocji cenowej. To wszystko. Nie mam więc wrażenia, że robią mi szambo ze skrzynki mailowej :) Robią za to dobre programy.

  #5 09.12.2011 17:01

obojętne co robisz to myśl, także podczas instalacji progrmów i czytania maili, nie każde oprogramowanie tej firmy jest dobre ale niektóre są godne uwagi, a jeśli komuś przeszkadza że programy są za darmo to niech weźmie portfel z kasą i idzie do sklepu

Ostatni Mohikanin   29 #4 10.11.2011 14:17

@mewa1 - nie siej bzdurnej propagandy. Jeśli zgodnie z sugestia neotrima pomyślisz (faktycznie to nie boli), nie dostaniesz ani jednego maila od Ashampoo.

  #3 23.10.2011 12:18

neotrim@
Możesz sobie odznaczać "ptaszka", możesz klikać a i tak będziesz otrzymywał niechciane maile (nie napisałeś nic nowego) Jedyny i skuteczny sposób, to rejestracja mailem tymczasowym.

neotrim   3 #2 22.10.2011 19:48

@mewa 1 - tylko jeśli zaznaczysz, że chcesz otrzymywać newslettery... Wystarczy odznaczyć "ptoszka" i nie ma problemu. A jeślu tego nie zrobiłeś, to wystarczy otworzyć takiego e-maila z Ashampoo i kliknąć takie małe słowo na końcu "Unsunscribe". Przepraszam, że to powiem, ale myślenie nie boli.

  #1 21.10.2011 19:21

DOBRE!!! - dokonać bezpłatnej rejestracji a potem zmienić konto mailowe, bo ci Aschapoo zrobi szombo z komputera.

reklama