reklama

Assassin's Creed III za darmo na zakończenie urodzin Ubisoftu

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Na zakończenie swojej długiej imprezy urodzinowej, Ubisoft przygotował prawdziwą perełkę, za darmo udostępniony został Assassin's Creed III na PC. Wydana w 2012 roku odsłona niezwykle popularnej serii, opowiadającej o walce asasynów z templariuszami w akompaniamencie całej masy bugów, pozwala nam wcielić się w metysa o imieniu Connor.

Ubisoft faktycznie hucznie obchodzi swoje 30. urodziny. Za darmo dostaliśmy już takie produkcje jak: Prince of Persia: Piaski Czasu, Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew, Beyond Good and Evil, a w listopadzie mogliśmy poczuć klimat lat 80. w Far Cry 3: Blood Dragon. Na zakończenie tej urodzinowej imprezy otrzymujemy możliwość zwiedzenia wirtualnej Ameryki Północnej XVIII wieku.

Assassin's Creed III opowiada historię kolejnego asasyna, tym razem młodego metysa Connora, syna Indianki i Brytyjczyka. Wypowiada on wojnę tym, którzy zniszczyli jego wioskę, a zemsta staje się głównym motywem jego działań. Rozgrywka wygląda podobnie jak w poprzednich osłonach serii: wraz z rozwojem fabuły eliminujemy kolejnych wrogów, stając się coraz sprawniejszym asasynem. Weźmiemy także udział w wydarzeniach historycznych, w które twórcom udało się wpleść fabułę gry.

Produkcja początkowo była przepełniona masą błędów, ale dzisiaj po wydaniu wielu łatek, największe niedociągnięcia zostały wyeliminowane. Assassin's Creed III zdobędziecie na stronie Ubisoft Club. Niestety, ze względu na duże zainteresowanie możecie spotkać się z błędem 502 Bad Gateway. Należy również pamiętać, że gra za darmo dostępna jest przez miesiąc, więc warto pośpieszyć się z jej dodaniem do biblioteki.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama