r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Assassin's Creed: Liberation HD zadebiutuje w styczniu

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Na Assassin's Creed: Liberation HD, czyli usprawnioną graficznie odsłonę znanej serii, która pierwotnie ukazała się na PlayStation Vita, poczekamy sobie do nowego roku. Zapowiedziana we wrześniu w odświeżonej formie produkcja pojawi się w cyfrowej edycji na PS3 oraz komputerach 15 stycznia. Niedługo potem projekt powinien też trafić do sprzedaży na rynek Xbox Live. Cena ma się kształtować na poziomie 20 euro.

Ponoć z myślą o sprzętach o większej od kieszonkowego urządzenia Sony mocy popracowano nie tylko nad oprawą, lecz również rozgrywką, przyglądając się na nowo misjom i praktycznie wszystkie z nich przeprojektowując. Do tego dojdzie 15 obszernych zadań, pogłębiających historię pięknej Aveline. Decydując się na zakup wersji PS3 lub PC w przedsprzedaży można zaoszczędzić do 25%. Zniżka obejmuje też posiadaczy Season Pass dla Assassin's Creed IV: Black Flag na Xboksa 360.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.