Audio Router Audio Router 0.10.2

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Audio Router to ciekawa alternatywa dla systemowego Miksera Głośności. Opisywane narzędzie pozwala określić rodzaj wyjścia audio dla każdej z uruchomionych aplikacji.

Pracując na komputerze z Windowsem możemy wybrać, czy chcemy, by dźwięk pochodził z głośników czy też słuchawek. Problem zaczyna się w sytuacji, kiedy na przykład zamierzamy odtwarzać filmy na YouTube, chcąc słyszeć wszystko dokładnie przez słuchawki, a jednocześnie zamierzamy korzystać z głośników podczas oglądania filmów. Popularne „okienka” nie oferują takiego rozdzielenia, natomiast Audio Router zawiera wspomnianą opcję.

Audio Router jest w pełni darmowy i nie wymaga instalacji. Po uruchomieniu na ekranie zobaczymy aplikację przypominającą Mikser Głośności, lecz wzbogaconą o wyżej opisywane funkcjonalności. Poza możliwością ustawienia źródła dźwięku dla wybranego programu, możemy również wyciszyć głośniki lub słuchawki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!