r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Auracle Music Player

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki

Auracle Music Player to odtwarzacz muzyki, który odznaczać się ma przede wszystkim nieszablonowym interfejsem. Oferuje wszystkie przydatne w tego typu aplikacji funkcje, obsługując dodatkowo na przykład edycję tagów ID3.

Aplikacja oferuje korektor z możliwością ręcznego ustawiania parametrów lub korzystania z 10 gotowych szablonów dostosowanych do różnych stylów muzyki. Pliki można przeglądać sortując je według tagów (tytuł/ artysta/ album/ gatunek) lub korzystając z wyszukiwarki. Obsługiwane są listy odtwarzania oraz opcja pobierania brakujących okładek albumów z Sieci.

Nie należy zapominać, iż obecnie mamy do czynienia z aplikacją we wczesnej fazie rozwojowej, przez co jej działanie może być momentami niestabilne.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Auracle – androidowy odtwarzacz muzyki z ciekawym interfejsem

16
06.03.2017  •  Oskar Ziomek

Kiedy mowa o mobilnym odtwarzaniu muzyki w smartfonach z Androidem, temat niekoniecznie musi zamykać się na udanej, systemowej aplikacji lub polecanym przez wszystkich Powerampie. Propozycji jest wiele, a o ich użyteczności najczęściej decydują niuanse oraz cechy szczególne: wspomniany Poweramp szczyci się na przykład dobrym korektorem i licznymi skórkami. Dziś przyjrzymy się aplikacji Auracle, czyli nowemu odtwarzaczowi muzyki, który wyróżniać się ma przede wszystkim atrakcyjnym i funkcjonalnym interfejsem. Już na początku pragniemy uprzedzić: w chwili tworzenia niniejszego artykułu,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.