Aurora 3D Presentation Aurora 3D Presentation 16.01.07

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aurora 3D Presentation to narzędzie służące do przygotowywania trójwymiarowych prezentacji multimedialnych. Dzięki wielu zróżnicowanym opcjom możesz stworzyć imponujące i profesjonalne dzieła, a następnie zapisać je w rozmaitych formatach.

W zależności od potrzeb w prezentacji umieścimy nie tylko tekst, ale i zdjęcia bądź grafiki, a nawet dodamy do nich filmy i modele 3D, korzystając z wielu elementów (tła, motywy, style, kształty, efekty). Aurora 3D Presentation pozwala stworzyć prezentację od podstaw i umożliwia korzystanie z dostępnych szablonów. Opcja ta przyda się szczególnie osobom, które nie dysponują zbyt dużą ilością czasu, a muszą przygotować prezentację zawierającą wiele elementów.

Aurora 3D Presentation nie wymaga znajomości modelowania trójwymiarowych obiektów, ani takich programów, jak Flash, Photoshop czy innych aplikacji do projektowania 3D, by móc stworzyć swoją unikatową prezentację. Program pozwala także na eksportowanie swoich dzieł do plików wykonywalnych, Mac lub wideo (opcja dostępna jedynie dla systemu operacyjnego Windows) oraz importowanie plików, modeli 3D i tekstur stworzonych za pomocą narzędzi do modelowania obiektów trójwymiarowych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!