Auslogics Disk Defrag Free Auslogics Disk Defrag Free 10.0.0.4

Strona główna Windows Narzędzia Defragmentatory plików
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auslogics Disk Defrag to bardzo małe, darmowe narzędzie przeznaczone do defragmentowania dysków twardych.

Aplikacja sprawdza rozmieszczenie plików i rozmiar wolnego miejsca na dysku twardym, a następnie przystępuje do optymalizacji. To co wyróżnia Auslogics Disk Defrag spośród innych tego typu aplikacji to przede wszystkim szybkością działania oraz szczegółowymi raportami wyświetlanymi po defragmentacji dysku twardego. Na początku należy wskazać partycje, która ma zostać zoptymalizowana, a następnie kliknąć przycisk Dalej.

Po tej czynności Auslogics Disk Defrag rozpoczyna automatycznie defragmentację dysku i w momencie jej zakończenia wyświetla raport wprowadzonych zmian.

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybki i robi to co powinienen
Podczas instalacji trzeba uważać na adware
ocena użytkownika
10.12.2017 00:53 • Recenzja do wersji 7.2.0.1

Robi dokładnie to co trzeba, czyli układa pliki jeden po drugim od początku dysku. Dysk ma zajęte 77% miejsca to 77% miejsca od początku talerza będzie zajęte, a pozostałe 23% będzie całkowicie wolne. Bije na głowę defragglera, a przy tym jest szybszy.

Szybki, faktycznie przyspiesza HDD, opcje dla SSD, prosty w obsłudze
Wkurzajace pop upy niestety są obecne, czasami nie w pełni defragmentuje
ocena użytkownika
09.12.2016 02:03 • Recenzja do wersji 7.1.0.0

Bardzo długo go używałem i ceniłem sobie jego szybkość i dość dobra defragmentacje, ale czasami potrafił nieco zostawić, gdzie inne programy choć dłużej to defragmentowały to co ADD zostawił. Posiada też opcje dla lepszego rozruchu systemu oraz dla SSD by ich nie katować jak HDD. Jak napisałem jednak na początku, używałem go, bo z wersji na wersje pop upy w nim staja sie coraz bardziej wkurzające, np. podczas gdy się ogląda film a w tle idzie defragmentacja, to pop up potrafi wyskoczyć nad film i zasłonić część obrazu, a choć można go szybko zamknąć "x" to po zamknięciu przenosi nas prosto z filmu do okna ADD i tak w zasadzie w każdym przypadku, nie ważne czy to gra, czy to program, czy to film na full screen... w każdym wkur.... tak samo. Dlatego tylko 4/5