Auto-Backup

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Program umożliwiający archiwizację ważnych plików na zewnętrznych serwerach w ramach bezpłatnej (w wersji podstawowej) usługi on-line Auto-Backup.pl.

Aplikacja pozwala wybrać zawartość kopii, a później sama zadba o okresowe wysyłanie plików z naszego komputera na serwer usługi. Podczas transmisji dane są zabezpieczane protokołem SSL, a wcześniej jeszcze na komputerze użytkownika szyfrowane przy pomocy algorytmu AES, co gwarantuje poufność informacji.

W wersji bezpłatnej usługi można przechować do 1 GB danych na serwerze, również miesięczny transfer ograniczony jest do 1 GB. Dostępne są również płatne abonamenty z wyższymi limitami lub pozbawione wszelkich ograniczeń.

Uwaga!

  1. * - Sama aplikacja kliencka jest bezpłatna, jednak by korzystać z rozszerzonych wersji usługi (więcej miejsca na pliki, większy transfer) należy opłacać abonament. Szczegółowe informacje i cennik dostępne są na stronie producenta.
  2. Do korzystania z usługi niezbędna jest rejestracja. Jest ona dostępna z poziomu aplikacji klienckiej przy pierwszym uruchomieniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!