AutoDWG PDF to DWG Converter 2019

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki i konwertery projektów
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AutoDWG PDF to DWG Converter to łatwy w obsłudze konwerter, dzięki któremu zmienimy format dokumentu PDF na edytowalny plik zapisany jako DWG lub DXF.

Narzędzie jest więc skierowane do użytkowników posiadających ważne projekty w formacie PDF, które chcieliby przenieść do programu AutoCAD (obsługiwane są wersje od 2019 do R14). AutoDWG PDF to DWG Converter jest dostępny w kilku wariantach. Jeśli zdecydujemy się zakupić edycję Pro lub Server, otrzymamy możliwość konwertowania plików w trybie wsadowym. Opcja ta jest nieaktywna w standardowej wersji opisywanej aplikacji.

Przed rozpoczęciem operacji konwertowania należy wskazać plik, a następnie określić ścieżkę zapisu, przy okazji definiując czy AutoDWG PDF to DWG Converter ma zająć się konwertowaniem całego dokumentu PDF czy też jedynie wybranych stron. Należy również określić format pliku wyjściowego oraz wersję programu AutoCAD, z którą będzie on współpracował.

AutoDWG PDF to DWG Converter, dzięki funkcji inteligentnego rozpoznawania obiektów, oferuje podwyższoną jakość konwersji. Oprócz tego warto mieć na uwadze, że narzędzie nie wprowadza żadnych zmian w plikach, dlatego też dokument źródłowy PDF będzie zawierał dokładnie to samo, co plik w formacie DWG lub DXF utworzony za pomocą AutoDWG PDF to DWG Converter.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!