AutoHDR AutoHDR 2.1.8

Strona główna Windows Grafika Tworzenie obrazów HDR
​Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AutoHDR to program do tworzenia efektów HDR na zdjęciach. Aplikacja wykorzystuje algorytmy, które potrafią wydobyć z fotografii szczegóły z cieni oraz odpowiednio przyciemnić prześwietlone obszary, by uzyskać tytułowy efekt.

Interfejs może wydawać się mało nowoczesny, ale jego prostota przekłada się na łatwość użytkowania. Dodatkowo nie rozprasza wzroku użytkownika, który może skupić się na analizowaniu efektów widocznych na zdjęciu. Podczas edytowania grafik, wraz ze zmianą wartości poszczególnych parametrów, w niewielkim okienku na bieżąco generowany jest podgląd, który możemy przesuwać na dowolne inne elementy zdjęcia. Cała fotografia jest przerabiana dopiero po ręcznym uruchomieniu tego procesu, by zaoszczędzić czas podczas modyfikacji.

Program pozwala ingerować między innymi w takie parametry jak kontrast, nasycenie kolorów, szum, ostrość, cienie, szczegóły, jasność. Możliwe jest skorzystanie z typowych schematów ustawień dostosowanych do scenerii edytowanego zdjęcia, na przykład dla fotografii krajobrazu lub pojazdów.

Uwaga!

Program nie wymaga instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!