Autobeat 1.0.5

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Autobeat Player jest nie tylko odtwarzaczem utworów muzycznych, ale przede wszystkim narzędziem do gromadzenia utworów dostępnych w różnych miejscach.

Nie da się ukryć, że serwisy streamingowe zdominowały współczesny rynek muzyczny, a użytkownicy mogą korzystać z wielu tego rodzaju usług, przełączając się między nimi w dowolnym momencie. Chcąc jednak uniknąć wspomnianych "przesiadek", można zainstalować program Autobeat Player, a następnie cieszyć się dostępem do utworów z YouTube, SoundCloud czy lokalnej biblioteki z poziomu jednej aplikacji charakteryzującej się nowoczesnym, przejrzystym interfejsem.

Autobeat Player oferuje szereg niezwykle przydatnych funkcjonalności. Pozwala na generowanie list odtwarzania i pobieranie okładek, łatwe wyszukiwanie posiadanych utworów, a także oferuje dostęp do trybu samochodowego. Możliwe jest również przesyłanie utworów do systemów Hi-Fi. Na uwagę zasługuje ponadto synchronizacja danych w obrębie sieci Wi-Fi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję