Autodesk Super User Tour 2008 już jutro w Warszawie

Strona główna Aktualności

O autorze

Jutro, 18 lipca 2008, odbędzie się konferencja Autodesk Super User Tour 2008, poświęcona różnego rodzaju zagadnieniom związanym z praktycznym wykorzystaniem programów 3ds Max 2009 i Maya.

Organizatorzy z tej okazji przewidzieli wiele atrakcji, jednak głównym wydarzeniem dnia będzie spotkanie z przedstawicielem firmy Sony Cambridge - Tomasem Jonesem, który opowie o procesie tworzenia gry "Heavenly Sword" i oprogramowaniu jakie zostało użyte przy tej produkcji. W dalszej części konferencji będą miały miejsce wykłady między innymi o tworzeniu animacji z takimi aplikacjami jak 3ds Max, Maya i Mudbox, wykorzystaniu technologii Autodesk HumanIKŽ w celu integracji tworzonych dzieł do uruchomienia silnika gry oraz rozwiązywania problemów, a także platformy Autodesk FBXŽ do integrowania treści zapisanych w wielu różnych formatach.

Wstępna agenda dostępna jest na stronie konferencji. Impreza odbędzie się w "Fabryce Trzciny" przy ulicy Otwockiej 14 w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja.

© dobreprogramy