r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Avast Photo Space 1.1.7

Strona główna iOS Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć

Avast Photo Space to aplikacja, która pozwala zredukować miejsce w pamięci urządzenia zajmowane przez zdjęcia. Program przesyła oryginały do wybranego przez użytkownika dysku chmurowego, a na smartfonie zostawia skompresowaną kopię.

Galeria programu

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy nadać mu dostęp do jednego z dwóch dysków chmurowych: Google Drive lub Drobpox. To sprawi, że będziemy mogli przesłać tam automatycznie zdjęcia przechowywane dotychczas w oryginalne na urządzeniu, a na smartfonie pozostanie kopia w mniejszym rozmiarze. Ponadto, aplikacja posiada wbudowany moduł aparatu fotograficznego. Zdjęcia wykonane za jego pomocą również są automatycznie przesyłane do wybranej chmury internetowej.

Aplikacja pozwala zmniejszyć rozmiar zdjęć nawet siedmiokrotnie, co oznacza, że fotografie zajmujące np. 7GB miejsca na smartfonie po użyciu Avast Photo Space będą zajmowały już tylko 1GB.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Avast Photo Space – więcej miejsca dla smartfonowych fotografów

4
OPROGRAMOWANIE 17.06.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Avast kojarzy się przede wszystkim z programami zabezpieczającymi, ale w ofercie ma też aplikację, która wykona kilka zabiegów, dzięki którym w tej samej pamięci może zmieścić się nawet 7 razy więcej zdjęć – Photo Space dla iOS. Avast wychodzi z założenia, że na iPhonie nie trzeba przechowywać wszystkich zdjęć w pełnej rozdzielczości, co jest słuszne, jeśli użytkownik używa telefonu głównie do przeglądania ich na małym ekranie. Avast Photo Space zmniejsza je, kompresuje i optymalizuje tak, by na ekranie iPhonea nie było widać zmian, ale z 7 GB zdjęć zrobić 1 GB. Nie musicie się obawiać.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.