r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Avast Photo Space 1.1.7

Strona główna iOS Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć

Avast Photo Space to aplikacja, która pozwala zredukować miejsce w pamięci urządzenia zajmowane przez zdjęcia. Program przesyła oryginały do wybranego przez użytkownika dysku chmurowego, a na smartfonie zostawia skompresowaną kopię.

Galeria programu

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy nadać mu dostęp do jednego z dwóch dysków chmurowych: Google Drive lub Drobpox. To sprawi, że będziemy mogli przesłać tam automatycznie zdjęcia przechowywane dotychczas w oryginalne na urządzeniu, a na smartfonie pozostanie kopia w mniejszym rozmiarze. Ponadto, aplikacja posiada wbudowany moduł aparatu fotograficznego. Zdjęcia wykonane za jego pomocą również są automatycznie przesyłane do wybranej chmury internetowej.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja pozwala zmniejszyć rozmiar zdjęć nawet siedmiokrotnie, co oznacza, że fotografie zajmujące np. 7GB miejsca na smartfonie po użyciu Avast Photo Space będą zajmowały już tylko 1GB.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Avast Photo Space – więcej miejsca dla smartfonowych fotografów

4
OPROGRAMOWANIE 17.06.2016 | Anna Rymsza

Avast kojarzy się przede wszystkim z programami zabezpieczającymi, ale w ofercie ma też aplikację, która wykona kilka zabiegów, dzięki którym w tej samej pamięci może zmieścić się nawet 7 razy więcej zdjęć – Photo Space dla iOS. Avast wychodzi z założenia, że na iPhonie nie trzeba przechowywać wszystkich zdjęć w pełnej rozdzielczości, co jest słuszne, jeśli użytkownik używa telefonu głównie do przeglądania ich na małym ekranie. Avast Photo Space zmniejsza je, kompresuje i optymalizuje tak, by na ekranie iPhonea nie było widać zmian, ale z 7 GB zdjęć zrobić 1 GB. Nie musicie się obawiać.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.