r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Axialis IconGenerator 1.3

Strona główna Windows Grafika Tworzenie ikon
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Axialis IconGenerator to rozbudowany program do tworzenia ikon głównie na potrzeby mobilnych aplikacji, z których znakomitą większość można wykorzystywać również do komercyjnych projektów. Program oferuje wiele opcji dostosowywania ikon do własnych potrzeb.

Galeria programu

Tworząc nowe ikony korzystać można przede wszystkim z menu po lewej stronie, gdzie odkrywać można nowe pakiety, z podziałem na kategorie. Gdy którą z nich wybierzemy, w głównym podglądzie będzie można wybrać konkretną grafikę. Następnie dodać do niej można dodatkową grafikę w jednym z rogów: wszystkie ustawienia w tym zakresie kontrolowane są na panelu z prawej strony.

Wybierając kolejne grafiki do projektu, należy kolejno dodawać je do kolekcji (pojawią się wówczas na dolnym pasku w programie), aby później za jednym razem móc je wyeksportować do dalszego użycia w tworzonych aplikacjach. Program jest jednym z bardziej intuicyjnych aplikacji tego rodzaju, a co ważniejsze, gwarantujący świetne efekty również w rękach początkujących użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.