Axialis IconGenerator Axialis IconGenerator 1.6

Strona główna Windows Grafika Tworzenie ikon
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Axialis IconGenerator to rozbudowany program do tworzenia ikon głównie na potrzeby mobilnych aplikacji, z których znakomitą większość można wykorzystywać również do komercyjnych projektów. Program oferuje wiele opcji dostosowywania ikon do własnych potrzeb.

Tworząc nowe ikony korzystać można przede wszystkim z menu po lewej stronie, gdzie odkrywać można nowe pakiety, z podziałem na kategorie. Gdy którą z nich wybierzemy, w głównym podglądzie będzie można wybrać konkretną grafikę. Następnie dodać do niej można dodatkową grafikę w jednym z rogów: wszystkie ustawienia w tym zakresie kontrolowane są na panelu z prawej strony.

Wybierając kolejne grafiki do projektu, należy kolejno dodawać je do kolekcji (pojawią się wówczas na dolnym pasku w programie), aby później za jednym razem móc je wyeksportować do dalszego użycia w tworzonych aplikacjach. Program jest jednym z bardziej intuicyjnych aplikacji tego rodzaju, a co ważniejsze, gwarantujący świetne efekty również w rękach początkujących użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!