Axialis IconWorkshop Axialis IconWorkshop 6.91

Strona główna Windows Grafika Tworzenie ikon
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Axialis IconWorkshop to profesjonalne oprogramowanie służące do tworzenia i modyfikowania różnych formatów ikon. Aplikacja może służyć również do zarządzania i konwertowania elementów graficznych na komputerze, a także dzięki wbudowanym narzędziom, umożliwia wykonywanie wielu innych czynności.

Za pomocą programu możemy edytować istniejące ikony lub tworzyć własne elementy graficzne w różnych rozmiarach: 16x16, 24x24, 32x32, 48x48, 64x64, 72x72, 80x80, 96x96 i 256x256. Oprócz tego aplikacja umożliwia hurtowe tworzenie ikon w trybie wsadowym, a także pozwala na dodawanie efektu przezroczystości i innych niezbędnych filtrów ulepszających wygląd poszczególnych ikon.

Axialis IconWorkshop modyfikuje i konwertuje elementy graficzne do różnych formatów bez utraty ich jakości oraz bez większych problemów radzi sobie z wyodrębnianiem ikon z następujących plików EXE, CPV, DRV, OCX, DLL czy ICO. Po za tym program oferuje zaawansowany edytor graficzny do automatycznego tworzenia ikon z dowolnych elementów graficznych (tapety, miniatury itp.).

Oprócz tego znajdziemy w nim wbudowaną i wygodną w obsłudze wyszukiwarkę plików graficznych przechowywanych na dysku twardym, a także gotowe szablony i wtyczki dla innych programów graficznych. Użytkownicy mogą importować pliki PSD wraz z warstwami utworzonymi w programie Adobe Illustrator lub Photoshop.

Uwaga!

  • Axialis IconWorkshop dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!