r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BIN GigaCon 2008 już za miesiąc

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za miesiąc, 8 i 9 września, odbędzie się dziewiąta edycja konferencji z cyklu BIN GigaCon.

BIN GigaCon Roadshow to przegląd dostępnych na rynku środowisk i narzędzi do zabezpieczania zasobów IT. W trakcie konferencji omówionych zostanie szereg zagadnień związanych ze stosowanymi obecnie rozwiązaniami i technologiami, zapewniającymi bezpieczeństwo oraz wysoką niezawodność systemów informatycznych. Tematyka sesji obejmować będzie takie zagadnienia jak zarządzanie bezpieczeństwem informacji, systemy audytu i kontroli włamań, oprogramowanie i urządzenia szyfrujące, zarządzanie tożsamością, kontrola dostępu, zapory ogniowe i wirtualne sieci prywatne (VPN) oraz serwery usług sieciowych, systemy klastrowe, a także bezpieczeństwo i niezawodność systemów baz danych.

Konferencja odbędzie się w Warszawie w 8 i 9 września, po raz drugi zaś we Wrocławiu 15 października. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na oficjalnej stronie konferencji. Vortal dobreprogramy jest oficjalnym patronem medialnym tegorocznej edycji BIN GigaCon.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.