Uwolnij swój internet z PureVPN już za 0,74 EUR miesięcznie

Uwolnij swój internet z PureVPN już za 0,74 EUR miesięcznie

Uwolnij swój internet z PureVPN już za 0,74 EUR miesięcznie
Redakcja
27.11.2020 12:41, aktualizacja: 03.12.2020 15:33

Masz już dość blokad regionalnych na zawartość usług streamingowych? A może zależy ci na bezpieczeństwie i prawdziwej prywatności w sieci? PureVPN ma dla Ciebie fantastyczną ofertę na Black Friday!

Bez granic

Dziś Black Friday. I dzień premiery kolejnego odcinka genialnego serialu Mandalorian na platformie Disney+. To największy przebój całej usługi, wielokrotnie nagradzany i nie mniej popularny niż Wiedźmin od Netflix nie tylko wśród fanów Gwiezdnych Wojen. Przygody Mando i Baby Yody dostępne są na Disney+ w profesjonalnej polskiej wersji językowej. Ale nie dla Polaków. Internet niestety ma granice. Choć nie powinien mieć.

Blokady regionalne to zmora filmomaniaków. Netflix, Amazon Prime czy HBO GO ale też właśnie Disney+ czy inne, trochę mniej popularne platformy, oferują różną zawartość w różnych krajach. Czy można coś z tym zrobić? Można się pogniewać. Albo użyć w pełni legalnego narzędzia, by zapomnieć o tym problemie. Narzędzia, które przy okazji zapewni nam również maksymalne bezpieczeństwo i prywatność w sieci. Takiego narzędzia, jak PureVPN.

Virtual Private Network

Co to jest VPN? W dużym skrócie to usługa, która pośredniczy w całym ruchu internetowym, który odbywa się pomiędzy naszym komputerem lub smartfonem a siecią właśnie. Zamiast wychodzić bezpośrednio od nas, cały strumień danych jest bezpiecznie szyfrowany, a następnie wysyłany do jednego z tysięcy serwerów na całym świecie.

PureVPN ma potężną sieć takich urządzeń, ponad 6 tysięcy w 140 krajach. Co zmienia wybranie takiej okrężnej, choć nadal błyskawicznej drogi? Na przykład naszą wirtualną lokalizację. Cały czas jesteśmy w Polsce, ale internet widzi nas zupełnie gdzie indziej. Na przykład gdzieś, gdzie Disney+ pozwala normalnie oglądać Mandaloriana.

Korzystanie z PureVPN jest banalnie proste, a serwery i wirtualne lokacje można zmieniać jednym kliknięciem. Wirtualne granice sieci znikają jak za dotknięciem magicznej różdżki. I nie tylko. VPN to również bezpieczeństwo i prywatność. Do naszych zaszyfrowanych danych przesyłanych na serwery VPN nikt nie ma wglądu. Nawet PureVPN. Firma oferuje swoją usługę z gwarancją tego, że nasza aktywność nie pozostawia żadnego śladu. Nie są przechowywane żadne logi, historia przeglądania, adresy IP prawdziwe czy wirtualne. I nie trzeba tu wierzyć PureVPN na słowo, ponieważ firma podlega ciągłemu zewnętrznemu audytowi, który może w dowolnym momencie przeprowadzić niezapowiedzianą kontrolę. To prawdziwa gwarancja bezpieczeństwa naszych danych. Z PureVPN jesteśmy jak cyberninja.

Obraz

92% zniżki na Black Friday!

A dziś może to być cyberninja bardzo oszczędny. Limitowana do Black Friday i Cyber Monday oferta od PureVPN pozwala wykupić aż pięcioletni dostęp do usługi na nasze urządzenia za jedyne 44 euro. To aż 92% zniżki. To tylko nieco ponad trzy złote miesięcznie w przeliczeniu. W zasadzie za darmo. Za pięć lat gwarancji żadnych granic w sieci oraz bezpieczeństwa i prywatności. Można również zdecydować się na krótszą współpracę, zaledwie roczną, również z kolosalnym rabatem 88%. I bez różnicy, na który plan PureVPN się zdecydujemy, mamy miesiąc na wypróbowanie usługi i ewentualną rezygnację. Z całkowitym zwrotem kosztów.

Czy trzeba czegoś więcej? Uwolnij swój internet. Już dziś.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)