BLUK - Physics Adventure BLUK - Physics Adventure

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

BLUK - Physics Adventure to interesująca platformówka, w której zadaniem gracza jest przeprowadzenie sześcianu do końca poziomu, skacząc w tym czasie pomiędzy elementami trasy. W aplikacji dużą rolę odgrywa fizyka – wyzwaniem jest wystrzelenie sześcianu pod odpowiednim kątem i z właściwą siłą (podobnie, jak na przykład w Angry Birds).

Gra oferuje do przejścia 6 poziomów, które różnią się od siebie długością, poziomem trudności, ale przy okazji również kolorystyką i muzyką w tle. Zarówno grafika, jak i dźwięki w grze stoją na wysokim poziomie. Jeśli nasz smartfon ma problemy z płynnym renderowaniem grafik z uwzględnieniem fizyki, w ustawieniach dostępna jest opcja obniżenia ich jakości.

Jak w każdej grze, również tutaj nie zabrakło możliwych do zdobycia osiągnięć. Gracz ma także możliwość zmiany koloru sześcianu, co jest nowością w obecnej wersji (funkcję dodano na życzenie użytkowników).

W aplikacji znajdziemy także system mikropłatności, umożliwiający wykupienie dostępu do wersji premium. Odblokowuje ona dostęp do checkpointów oraz możliwość przywracania sześcianu po upadku, bez poświęcania klejnotów, bądź konieczności oglądania reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!