r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BLUK - Physics Adventure

Strona główna Android Gry Platformowe

BLUK - Physics Adventure to interesująca platformówka, w której zadaniem gracza jest przeprowadzenie sześcianu do końca poziomu, skacząc w tym czasie pomiędzy elementami trasy. W aplikacji dużą rolę odgrywa fizyka – wyzwaniem jest wystrzelenie sześcianu pod odpowiednim kątem i z właściwą siłą (podobnie, jak na przykład w Angry Birds).

Gra oferuje do przejścia 6 poziomów, które różnią się od siebie długością, poziomem trudności, ale przy okazji również kolorystyką i muzyką w tle. Zarówno grafika, jak i dźwięki w grze stoją na wysokim poziomie. Jeśli nasz smartfon ma problemy z płynnym renderowaniem grafik z uwzględnieniem fizyki, w ustawieniach dostępna jest opcja obniżenia ich jakości.

Jak w każdej grze, również tutaj nie zabrakło możliwych do zdobycia osiągnięć. Gracz ma także możliwość zmiany koloru sześcianu, co jest nowością w obecnej wersji (funkcję dodano na życzenie użytkowników).

W aplikacji znajdziemy także system mikropłatności, umożliwiający wykupienie dostępu do wersji premium. Odblokowuje ona dostęp do checkpointów oraz możliwość przywracania sześcianu po upadku, bez poświęcania klejnotów, bądź konieczności oglądania reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

BLUK - Physics Adventure na weekend

3
29.04.2017  •  Oskar Ziomek

Jak co tydzień, mamy dla Was kolejną propozycję gry na weekend, tym razem długi, majowy, więc z pewnością znajdzie się chwila, by oddać się elektronicznej rozrywce. Gra, jaką chcemy Wam przedstawić, to BLUK - Physics Adventure. To wizualnie minimalistyczna platformówka na Androida, z dopracowaną fizyką, w której celem jest odkrywanie kolejnych światów skaczącym po „krajobrazie” sześcianem. Wrażenie robi także grafika i tajemnicza oprawa muzyczna. Zabawa polega na umiejętnym skakaniu sześcianem pomiędzy kolejnymi elementami trasy. Uwzględniając prawa fizyki, zadanie gracza polega na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.