r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angry Birds 7.8.7

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Angry Birds, to bez wątpienia najpopularniejsza gra urządzeń mobilnych, która pokazała, jaki sukces mogą osiągnąć takie produkcje. Jej fabuła jest prosta i z założenia niespecjalnie istotna – złe świnki wykradły ptakom jajka aby zrobić sobie z nich smakowity posiłek. W odwecie ptaki postanowiły odpowiednio dołożyć świnkom.

Galeria programu

Tutaj znajduje się miejsce dla gracza – jego zadaniem jest takie wystrzeliwanie ptaków z procy, aby te trafiły w świnie lub spowodowały uszkodzenia otoczenia to powodujące (np. kawałek drewna spadnie na zwierzaka). Z pozoru prosta gra okazuje się niesamowicie wciągająca, a wraz z dalszymi etapami coraz bardziej wymagająca.

Podczas gry gracz stopniowo zapoznaje się z kolejnymi rodzajami ptaków – jedne służą do szybkiego przebijania drzewa, inne, niewielkie rozdzielają się aby tłuc szkło, jeszcze inne stanowią żywe bomby lub pozwalają na bombardowanie za pomocą jajek. Dostępne są również dodatki ułatwiające grę np. tryb snajperski, super-proca itp.

Gra jest darmowa, daje dostęp do wielu poziomów podzielonych na kategorie, a tylko w menu i niektórych ekranach wyświetla reklamy. Producent tworzy sukcesywnie kolejne odmiany rozzłoszczonych ptaków w innych klimatach, np. uniwersum Star Wars.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #4 16.12.2016 20:43

Pierwsza odsłona i zarazem jedna z najbardziej wciągających gier , choć moim faworytem tego tasiemca jest zdecydowanie Angry Birds StarWars :).

StarterX4   12 #3 31.01.2014 15:27

@darek200111 (niezalogowany): a jeszcze lepsze Angry Birds GO! ;)

  #2 17.01.2014 16:37

@AngryBirdsOnline.pl: no tu sie nie zgodze angy birds space jest lebsz

Elzbieta Pulkownik   1 #1 30.09.2013 18:46

Wspaniala. Gra dla wszystkich ,chwila slodkiej koncentracji i wzsytkie szczaly powioda sie slodziudko - na trzy gwiazdki!!!!!!! Namawiam wszystkich, posmakujcie jaka zmyslowa GRA, @elzbieta z Hmburg@

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.