Angry Birds Angry Birds 8.0.3

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Angry Birds, to bez wątpienia najpopularniejsza gra urządzeń mobilnych, która pokazała, jaki sukces mogą osiągnąć takie produkcje. Jej fabuła jest prosta i z założenia niespecjalnie istotna – złe świnki wykradły ptakom jajka aby zrobić sobie z nich smakowity posiłek. W odwecie ptaki postanowiły odpowiednio dołożyć świnkom.

Tutaj znajduje się miejsce dla gracza – jego zadaniem jest takie wystrzeliwanie ptaków z procy, aby te trafiły w świnie lub spowodowały uszkodzenia otoczenia to powodujące (np. kawałek drewna spadnie na zwierzaka). Z pozoru prosta gra okazuje się niesamowicie wciągająca, a wraz z dalszymi etapami coraz bardziej wymagająca.

Podczas gry gracz stopniowo zapoznaje się z kolejnymi rodzajami ptaków – jedne służą do szybkiego przebijania drzewa, inne, niewielkie rozdzielają się aby tłuc szkło, jeszcze inne stanowią żywe bomby lub pozwalają na bombardowanie za pomocą jajek. Dostępne są również dodatki ułatwiające grę np. tryb snajperski, super-proca itp.

Gra jest darmowa, daje dostęp do wielu poziomów podzielonych na kategorie, a tylko w menu i niektórych ekranach wyświetla reklamy. Producent tworzy sukcesywnie kolejne odmiany rozzłoszczonych ptaków w innych klimatach, np. uniwersum Star Wars.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!