r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BMW na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy niezwykle wciągającą grę BMW M3 Challenge, która z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy przed komputerem.

W BMW M3 Challenge siadasz za kierownicą szybkich samochodów ze stajni Bayerische Motoren Werke. Gra daje możliwość poprowadzenia wybranego modelu BMW M3 i sprawdzenia swoich umiejętności na torze wyścigowym. Autorzy tworząc tę pozycję skupili się przede wszystkim na dokładnym odwzorowaniu najnowszych samochodów BMW M3 i ich zachowaniu na drodze.

Stało się to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy firmą wydawniczą 10Tacle Studios, a koncernem motoryzacyjnym BMW. Gra oferuje cztery tryby rozgrywki: Open Practice - pozwalający na zapoznanie się z trasami i zachowaniem auta, Race weekend - czyli klasyczne wyścigi z komputerem, Time Trials - bicie własnych rekordów oraz Multiplayer, w którym można zmierzyć się aż z kilkunastoma graczami w Internecie lub w sieci lokalnej.

Grę BMW M3 Challenge można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Wyścigi

W związku z dużą wielkością pliku i długim czasem oczekiwania na jego pobranie, zachęcamy do zapoznania się z niedawno wydaną, nową wersją polskiej gry BEU Net 2007.

Natomiast wszystkich zainteresowanych nowymi przygodami naszego vortalowego "bohatera", zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.