Badoo Badoo 5.153.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Serwisy randkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Badoo to niezwykle popularna aplikacja randkowa. Można dzięki niej poznać nowe osoby odwiedzające te same miejsca w okolicy albo na chybił-trafił.

Badoo ma prawdopodobnie największą bazę użytkowników na świecie. Korzysta z niej ponad 340 milionów osób. Profile można przeglądać jeden po drogim lub zobaczyć zdjęcia osób w pobliżu na „mapie”. Aplikacja poinformuje, jeśli ktoś polubi lub odwiedzi nasz profil. Powiadomienia są widoczne w tym samym miejscu, co rozmowy z innymi użytkownikami.

Można też korzystać z Badoo w trybie prywatnym i swój profil ukryć, ale zachować możliwość przeglądania. Badoo dba też o weryfikację kont użytkowników, przez co szczyci się bezpieczeństwem.

W swoim profilu można podać podstawowe informacje, jak zainteresowania, stosunek do papierosów, znane języki, orientacja i tym podobne. Dane te można także zaimportować z Facebooka, razem ze zdjęciami. Wyszukiwarka może pokazywać osoby w podanym przedziale wiekowym, tylko jednej lub obojga płci.

Badoo jest aplikacją darmową, ale by poprawić widoczność swojego profilu można dokupić kredyty – wewnętrzną walutę aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!