r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bardziej odporny Service Pack 2 dla Windows XP

Strona główna Aktualności

Zapowiadany na początek nowego roku termin premiery Service Pack 2 (SP 2) dla Windows XP zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego że na temat tej nowej zbiorczej aktualizacji systemowej pojawia się coraz więcej konkretnych informacji.

Jak można przeczytać w udostępnionym właśnie dokumencie Changes to Functionality in Microsoft Windows XP Service Pack 2, wraz z SP2 pojawi się szereg technologii mających znacznie podnieść bezpieczeństwo - w szczególności odporność systemu na ataki internetowe.

Będzie zatem nowe zarządzanie pamięcią redukujące podatność na przepełnienia buforów, domyślnie włączony firewall, zabezpieczenia przed nadużyciami przy pomocy poczty elektronicznej czy modyfikacje Internet Explorera (między innymi potwierdzona już oficjalnie opcja likwidująca popupy). Wszystko to sprawi, że systemy wyposażone w SP2 staną się odporniejsze na potencjalne zagrożenia nawet bez zainstalowanego kompletu najnowszych aktualizacji bezpieczeństwa. Ponadto, wraz z nowym Service Packiem pojawi się większe niż dotychczas wsparcie systemu dla Bluetooth i sieci bezprzewodowych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.