Bardzo Prosta Lista Zakupów Bardzo Prosta Lista Zakupów 2.6.0.b-gp-free(25003)

Strona główna Android Zakupy Listy zakupów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bardzo Prosta Lista Zakupów to aplikacja do spisywania listy zakupów o bardzo przyjaznym interfejsie i z możliwością zapisywania kopii zapasowych i udostępnienia list innym użytkownikom.

Produkty dodawane do listy zakupów można oznaczać kolorami, a kolorom przypisywać własne etykiety. Produkty z jednej grupy zostaną zebrane na osobnej liście, co ułatwia zarządzanie nimi. Kupione elementy list wystarczy dotknąć, by zostały przez aplikację „przekreślone”. Z menu kontekstowego listy można wybrać opcję usuwania ich, by zachować porządek po zakupach.

Przytrzymując pozycję z listy można dopisać do niej więcej szczegółów, w tym podać cenę w wybranej walucie. W ustawieniach można też zmienić wygląd aplikacji, ustalić wielkość i kolor tekstu oraz wybrać „skórkę” z wzorem tła lub gładką.

Po zalogowaniu na konto Google można zapisać na Dysku Google kopię zapasową list i udostępniać spisane listy innym użytkownikom usług Google'a. Można też wysyłać listy w postaci tekstowej przez komunikatory czy SMS-em. Kopię zapasową można też zapisać w pliku lokalnym i w dowolnym momencie przywrócić.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale można w niej dokupić kilka dodatków – więcej kolorów list i usunięcie reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!