Bee Brilliant Bee Brilliant 1.84.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bee Brilliant to nieskomplikowana gra logiczna, która stanowi ciekawą wariację na temat popularnego gatunku „match-3”. Można ją pobrać za darmo, ale należy liczyć się z obecnością reklam i mikropłatności.

O co tu chodzi?

Naszym zadaniem w Bee Brilliant jest utworzenie jak najdłuższej linii, w której znajdą się pszczoły o tym samym kolorze. Oznacza to, że w odróżnieniu od tradycyjnych gier polegających na dopasowywaniu trzech (lub więcej) takich samych elementów w pionie lub poziomie, tutaj dopuszczono także działanie po skosie.

Dla każdego

Bee Brilliant to gra typu „easy to learn, hard to master”. Zasady rozgrywki opanujemy w mgnieniu oka. Nie będziemy mieli również problemów z ukończeniem początkowych etapów, ale z czasem autorzy zmuszą nas do wysilenia szarych komórek, bowiem kolejne levele (łącznie znajdziemy tu ponad 2000 plansz!) charakteryzują się wyższym poziomem trudności i trzeba się mocno nagimnastykować, by osiągnąć wyznaczone cele przy ograniczonej liczbie ruchów.

Czas gry

Warto wspomnieć, że Bee Brilliant oferuje łącznie aż sześć trybów zabawy. Dostępne są standardowe etapy, jak również dzienne wyzwania, w efekcie czego rozgrywka praktycznie nie ma końca.

Najważniejsze cechy:

  • znajdź jak najwięcej pszczół w tym samym kolorze i połącz je ze sobą w jednej linii
  • proste zasady rozgrywki
  • banalne sterowanie (jednym palcem)
  • kolorowa oprawa graficzna
  • free-to-play (za darmo – reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!