Bennett 1.15

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bennett to niewielka aplikacja, dzięki której wyszukamy urządzenia Bluetooth podłączone do komputera i będziemy monitorować ich siłę sygnału.

Po uruchomieniu Bennetta otrzymamy możliwość przeglądania wszystkich adepterów Bluetooth, które zostały wykryte przez program. Co ciekawe, dodatkowa funkcjonalność przewiduje zapoznanie się z właściowościami danego urządzenia (m.in. adres MAC i nazwa producenta).

Bennett oferuje możliwość wyświetlania informacji na temat sygnału urządzeń wykorzystujących Bluetooth w czytelnej formie; korzysta bowiem z wykresów, które można następnie wyeksportować do pliku graficznego (JPEG, PNG, GIF, BMP, TIF).

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, więc z powodzeniem znajdzie swoje zastosowanie zarówno w przypadku mniej, jak i bardziej doświadczonych odbiorców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Toscior   14 #1 25.01.2017 09:19

dla tych co mają prawie wszystko na blututku

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy