r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Beta Flash 9 dla Linuksa już jest

Strona główna Aktualności

Tak jak niedawno zapowiadaliśmy, po długiej przerwie pokazała się pierwsza publiczna testowa wersja wtyczki Adobe Flash Player 9 dla Linuksa.

Udostępnione wydanie jest jeszcze niestabilne, zalecamy ostrożność przy jego używaniu, choć raczej nie powinno ono stanowić zagrożenia dla systemu czy danych użytkownika. W tej wersji nie jest jeszcze obsługiwany tryb pełnoekranowy, ani szyfrowane SSL. Mogą wystąpić problemy z wyglądem czcionek i wprowadzaniem polskich znaków.

Na stronie twórców dostępna jest zarówno wtyczka do przeglądarek rodziny Mozilla (Opera nie jest jeszcze obsługiwana) jak i samodzielny odtwarzacz. W przypadku wtyczki należy wypakować plik libflashplayer.so i skopiować go do katalogu plugins przeglądarki (zazwyczaj /usr/lib/"nazwa_przeglądarki"/plugins). Samodzielny odtwarzacz wymaga nadania uprawnień do wykonywania (na przykład poleceniem chmod u+x "nazwa pliku").

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.