r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bezpłatny Internet w Nowym Sączu

Strona główna Aktualności

Rada Miejska Nowego Sącza podjęła uchwałę, na mocy której darmowym dostępem do sieci zostanie objęty obszar całego miasta. Zespół ekspertów, który od wielu miesięcy pracuje nad zaprojektowaniem i uruchomieniem dla sądeczan darmowej, wirtualnej przestrzeni jest już gotowy do podjęcia pierwszych prac w terenie.

Na początek darmowy Internet będzie przesyłany z prędkością 128 kb/s. W miarę możliwości, wydajność transferu będzie zwiększana. Na dzień dzisiejszy dyrektywy unijne nie zezwalają na finansowanie szybszego transferu ze środków publicznych. Wyższy transfer będzie dostępny za opłatą, która ma być bardzo konkurencyjna względem dotychczasowych dostawców usług internetowych.

W niedalekiej przyszłości Internet będzie wykorzystywany m. in. do monitoringu sądeckich ulic, a także do przesyłania sygnału telewizyjnego na terenie miasta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.