Bid Wars: Lombardziane Imperium Bid Wars: Lombardziane Imperium 1.26.2

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bid Wars: Lombardziane Imperium to gra, która powinna spodobać się miłośnikom programu telewizyjnego Wojny magazynowe wyświetlanego przez Discovery Channel.

Jak wygląda rozgrywka?

Tak samo, jak w pierwowzorze, Bid Wars: Lombardziane Imperium umożliwia nam wzięcie udziału w rozmaitych aukcjach magazynowych. Kupując zawartość kontenerów nigdy nie wiemy, co znajduje się w środku. Być może jednak są to cenne fanty, które następnie uda nam się sprzedać w lombardzie, dzięki czemu zarobimy sporo pieniędzy.

Bid Wars: Lombardziane Imperium oferuje nieskomplikowaną mechanikę zabawy i bardzo proste sterowanie (jednym palcem), co sprawia, że produkcja spodoba się także mniej doświadczonym użytkownikom. Będą oni mogli wcielić się we właściciela lombardu pragnącego nie tylko przelicytować swoich rywali na aukcjach, ale i zdobyć jak najwięcej gotówki.

Free-to-play

Warto wspomnieć, że za ściągnięcie gry Bid Wars: Lombardziane Imperium ze Sklepu Google Play nie są pobierane żadne opłaty. Należy jednak pamiętać o obecności mikropłatności umożliwiających kupowanie dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • gra inspirowana programem Wojny magazynowe
  • kupuj cenne przedmioty i sprzedaj je w swoim lombardzie
  • bardzo proste zasady rozgrywki
  • sterowanie jednym palcem
  • za darmo (mikropłatności)
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!