Billy - Asystent zakupów Billy - Asystent zakupów

Strona główna Android Zakupy Listy zakupów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Billy - Asystent zakupów to aplikacja, która służy do tworzenia list zakupów. Program oferuje m.in. obszerną listę produktów oraz sklepów w Polsce, dostarczając informacji o cenach wybranych towarów.

W programie znajdziemy asortyment oferowany w Polsce nie tylko przez duże sieci marketów, ale też mniejsze (np. Freshmarket lub Dino). Możliwe jest wybranie konkretnego sklepu jako ulubionego. Listę zakupów stworzymy, wpisując ręcznie nazwę produktu lub skanując kod kreskowy z jego opakowania. Jeśli baza danych będzie posiadała tego typu informacje, na liście obok nazwy i gramatury wyświetli się również cena. Możliwe jest również modyfikowanie liczby sztuk danego towaru oraz jego gramatury.

Aplikacja wyposażona jest w mechanizm sumowania cen produktów, które kupiliśmy. Dane są prezentowane w formie wykresu, można je filtrować wg dnia, tygodnia i miesiąca.

Każdy produkt dostępny w bazie danych aplikacji Billy jest szczegółowo opisany pod kątem wartości odżywczej i gramatury, wskazuje też informacje o alergenach. W ustawieniach aplikacji użytkownik może zaznaczyć produkty, na które jest uczulony, wówczas Billy będzie eksponował tego typu informacje podczas wyszukiwania konkretnych produktów.

Atutem aplikacji Billy jest prosty, czytelny interfejs nawiązujący do wytycznych Material Design. Poszczególne informacje dostępne w programie są pogrupowane w logiczny sposób, co ułatwia wykorzystywanie go w codziennych zastosowaniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!