r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Billy - Asystent zakupów 1.1.2

Strona główna iOS Zakupy Listy zakupów

Billy - Asystent zakupów to aplikacja, która służy jako pomocnik w zakupach. Oferuje dostęp do bazy danych o 42 sieciach handlowych w Polsce, licznych produktach, dostarcza też informacji przydatnych dla alergików.

Galeria programu

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, ma czytelny interfejs zgodny z "płaską" stylistyką systemu iOS. Program pozwala ręcznie dodawać produkty lub zeskanować ich kod kreskowy. Jeśli produkt widnieje w bazie danych, wyświetli się jego wizytówka ze zdjęciem i szczegółowymi informacjami o wartości odżywczej, alergenach, gramaturze, a także z cenami - jeśli takie informacje są dostępne. Cenę można też dodać ręcznie, przypisując ją do produktu z danego sklepu. Wszystkie produkty dodane do listy zakupów wyświetlają się w formie prostej listy, a kupione towary można usunąć za pomocą przesunięcia jego wizytówki.

Aplikacja wymaga podania kodu kreskowego, dopasowując na jego bazie listę sklepów do lokalizacji urządzenia. Billy potrafi też analizować wydatki na zakupy, prezentując je w formie wykresu. Dane można filtrować wg dnia, tygodnia i miesiąca, a także we wskazanym przez użytkownika okresie czasu.

W ustawieniach aplikacji można wybrać informacje o substancjach, na które użytkownik jest uczulony. Te dane będą wyeksponowane na wizytówce produktu wyświetlanej na liście zakupów.

Program jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.