Bing Search 9.0.26237502

Strona główna Android Akcesoria Wyszukiwarki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bing Search to oficjalna aplikacja wyszukiwarki i usług bing. Oferuje dostęp do popularnych usług, a nawet prostej przeglądarki internetowej. Ilość dostępnych opcji zależy od wybranego regionu. W przypadku naszego kraju są one mocno ograniczone.

Strona startowa przedstawia aktualną tapetę wraz z oknem wyszukiwania. U dołu znajdziemy informacje o zdjęciu oraz przycisk pobrania go do pamięci urządzenia. W rozwijanym po lewej u góry menu mamy dostęp do pozostałych usług i opcji.

W naszym kraju będzie to galeria, mapy oraz prosta przeglądarka. Oferuje ona listę ulubionych, karty oraz opcje synchronizacji. Szkoda że nie współpracuje z danymi Internet Explorera. Przeglądarka pozwala nam również wykonywać zrzuty ekranu.

W ustawieniach możemy ustawić synchronizację z OneDrive oraz zmienić region. Program jest dobrze wykonany, choć w naszym rejonie mało przydatny. Przynajmniej do czasu oficjalnego startu usług binga w naszym kraju.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 05.08.2016 07:50

Bing stosuje niezgodne z prawem, bandyckie praktyki niszczenia niewygodnych dla nich serwisów. Jeżeli uznają, że jakiś serwis im w jakikolwiek sposób zagraża / przeszkadza / stanowi konkurencję, to do adresu takiego serwisu, w wynikach wyszukiwania, dodają przedrostek https, zamiast standardowego http. Jeżeli dany serwis nie używa szyfrowania SSL, bo np. nie pobiera od użytkowników żadnych danych, to po kliknięciu takiego błędnie skonstruowanego linku użytkownik jest informowany przez przeglądarki o możliwym zagrożeniu. W ten cwany, nieetyczny i nielegalny sposób deprecjonują i podważają wiarygodność z różnych względów niewygodnych dla Bing i Microsoftu serwisów, a zrazem są kryci przed oskarżeniem o celowe zaniżanie pozycji serwisów konkurencji. Zapewne dla serwisów używających szyfrowanie SSL stosują inne, równie cwane i wyrafinowane metody ich niszczenia. Microsoft to zwyczajni złodzieje i przestępcy i odradzam komukolwiek korzystanie z produktów tej bandyckiej firmy. Jeżeli łamią prawo w tym względzie, to wolę nie myśleć co robią np. z poufnymi danymi użytkowników.