r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bing w iPhone?

Strona główna Aktualności

Pod koniec tygodnia pojawiły się doniesienia o tym, że Microsoft jest w trakcie zawierania umowy z Apple, na mocy której Bing stałby się domyślną wyszukiwarką w nadchodzącej nowej wersji iPhone. Wygląda jednak na to, że nic takiego nie będzie miało miejsca.

Obecnie domyślną wyszukiwarką w iPhone jest Google a Yahoo! jest dostępne jako opcja. Pojawiały się doniesienia, że Google za swój przywilej płaci Apple 100 milionów dolarów, jednak informacje te zostały zdementowane. Okazało się też, że Bing nie zostanie domyślną wyszukiwarką w iPhone, nadal będzie nią Google. Potwierdzone zostały natomiast informacje o tym, że były prowadzone rozmowy na temat umieszczenia Binga jako jednej z opcjonalnych wyszukiwarek. Prawdopodobnie jednak nawet tutaj porozumienie nie zostanie osiągnięte. Wygląda więc na to, że nowy iPhone będzie miał stary zestaw wyszukiwarek.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.