Bitdefender Internet Security Bitdefender Internet Security 2021 Build 25.0.10.52

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bitdefender Internet Security to pakiet przeznaczony do kompleksowego zabezpieczania komputera. Chroni on przed różnego rodzaju zagrożeniami (wirusy, trojany, ransomware), pozwala także na filtrowanie ruchu sieciowego.

W skład pakietu wchodzą Antivirus - program antywirusowy, Firewall - zapora sieciowa blokująca niebezpieczne skrypty i dialery, zabezpieczająca przed atakami hackerów z zewnątrz i filtrująca informacje wysyłane przez użytkownika, Antispam - moduł do ochrony przed spamem, tj. niepożądanymi wiadomościami e-mail o charakterze reklamowym, Antispyware - moduł monitorujący system pod kątem zagrożeń ze strony oprogramowania szpiegującego oraz Parental Control - moduł umożliwiający blokowania dostępu do wybranych stron internetowych, blokowanie dostępu do Internetu w określonym czasie (np. w czasie przeznaczonym na odrabianie lekcji), a także blokowanie wybranych aplikacji.

Nowa wersja oferuje m.in. moduł do ochrony danych w sieciach społecznościowych oraz tryb Autopilota, po włączeniu którego Bitdefender nie wyświetla żadnych komunikatów i pytań, automatycznie dobierając konfigurację i reagując adekwatnie do zaistniałej sytuacji. Producent wprowadził także komponent chroniący użytkowników przed ransomware, czyli szkodnikami np. szyfrującymi dane i żądającymi okupu

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

zabezpiecza nasze działania w internecie
brak
ocena użytkownika
15.11.2018 19:11 • Recenzja do wersji 2019

Bitdefender nie tylko zabezpiecza nasze komputery przed utratą lub zaszyfrowaniem ważnych dla nas plików, ale chroni je też przed uzyskaniem do nich dostępu. Częso martwimy się o to, żeby nasze komputery nie zostały zawirusowane. W mniejszym stopniu boimy się, że ktoś włamie się do naszej kamery internetowej i przejrzy naszą historię w internecie. Obcja kamery internetowej blokuje podejrzany dostęp do kamery i skutecznie zabezpiecza naszą historię internetową przed wykorzystaniem w nieoczekiwany dla nas sposób.

ciekawy wygląd, wiele funkcji
brak
ocena użytkownika
26.09.2018 18:00 • Recenzja do wersji 2019

Przed rokiem zakupiłem oprogramowanie Bitdefender. Teraz pojawiła się jego aktualizacja. Jestem pod wrażeniem strony wizualnej oprogramowania. Jest bardzo czytelna. Obsługa nie powinna sprawiać problemu żadnemu użytkownikowi. Niektórzy piszą, że antywirus jest tylko dla „zaawansowanych komputerowców”, a więc zwykłemu obserwatorowi portali społecznościowych albo użytkownika internetu jest niepotrzebny. Nic bardziej mylnego. W powiadomieniach odnalazłem 24 nieudane próby podejrzanych połączeń.
Nieskomplikowany pulpit pozwala nam mieć pełną kontrolę nad atakami hakerów. Przy pomocy oprogramowania możemy sami wyczyścić dysk, znależć niepotrzebne pliki albo włączyć funkcę autopilota.
Bitdefender to taki dobry „Big Brother”, który ma oko na moje urządzenia i dane.