Bitmoji - Your Avatar Emoji Bitmoji - Your Avatar Emoji

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bitmoji - Your Avatar Emoji to aplikacja, za pomocą której można ubarwić zabawnymi naklejkami i emotikonami rozmowy prowadzone przez SMS-y, e-maile lub popularne komunikatory internetowe.

Aby skorzystać z programu, należy najpierw wykonać wstępną konfigurację. W pierwszym kroku zalogujemy się, używając adresu e-mail lub konta na Facebooku. Następnie usługa poprosi nas o skonfigurowanie osobistego profilu w Bitmoji, m.in. o wybranie awatara i ustalenie hasła. Konfigurację zakończymy, wchodząc w ustawienia systemu, w sekcję "Język i wprowadzanie" i aktywując aplikację Bitmoji.

W programie znajdziemy pokaźną bazę komiksowych naklejek, dopasowanych do różnych okoliczności: romantyczne, miłosne, smutne, z bohaterami filmów itp. Wystarczy wybrać interesujący nas plik, wtedy zostanie on skopiowany i wystarczy go wkleić w treść pisanego SMS-a, e-maila lub wiadomości w komunikatorze typu WhatsApp lub Facebook Messenger.

Tutaj jednak warto zaznaczyć, że na urządzeniach z Androidem aplikacja jest bardzo niewygodna w obsłudze. W trakcie testów nie znaleźliśmy funkcji, która pozwoliłaby wprowadzać tekst: aplikacja wyświetlała jedynie zestawy naklejek. Dlatego aby wpisać tekst, należało przełączać się na inną zainstalowaną klawiaturę, korzystając z widocznej w prawym dolnym rogu ekranu małej ikony służącej do wyboru klawiatur, a następnie przełączyć się na Bitmoji. Tutaj jednak pojawiał się kolejny problem: po otworzeniu nowego wątku SMS-owego lub e-mailowego i wybraniu interesującej naklejki, aplikacja otwierała okno z menu wyboru odbiorcy wiadomości. Dopiero wtedy można było wkleić naklejkę. To błędy, które bardzo mocno utrudniają korzystanie z aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!